راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

اطلاعیه خدمات کنسولی در شهر لیورپول انگلیس

سایت سفارت ایران در انگلیس اطلاعیه اعزام تیم کارشناسان کنسولی به شهر لیورپول را به شرح زیر منتشر کرده است:

بسمه تعالی

اطلاعیه اعزام تیم کارشناسان کنسولی به شهر لیورپول

احتراما به استحضار هم وطنان مقیم حوزه لیورپول می‌رساند؛ تیم کارشناسان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران، به منظور انجام امور کنسولی هم وطنان مقیم آن حوزه، در شهر لیورپول و در مرکز اسلامی لیورپول در نشانی ذیل مستقر خواهند شد.
No ۱ Cochrane Street
Liverpool
L۵ ۴NA
زمان ارائه خدمات:
شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ برابر با ۲۰۲۲ Mar ۰۵ از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ |
یک شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ برابر با ۲۰۲۲ Mar ۰۶ از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر

نکات مهم و قابل توجه
لطفا برای ایجاد نظم، صرفه جویی در زمان و ارائه خدمات بهتر، از طریق سایت مرکز اسلامی لیورپول: ۲-۲۷۵۷/ https://livice.uk/fa و لینک: https://booking.livice.uk، حتما نسبت به ثبت نام و اخذ نوبت اقدام نمائید.

• به منظور تسهیل و تسریع امور، لطفا با مراجعه به سایت سفارت در آدرس: https://uk.mfa.gov.ir بخش امور کنسولی، مدارک مورد نیاز را آماده و پس از اخذ کد رهگیری از سامانه میخک https://mikhak.mfa.gov.ir با مدارک کامل مراجعه نمائید.

حتما رسید فیزیکی پرداخت تعرفه خدمات کنسولی را زمان مراجعه، همراه با سایر مدارک مورد نیاز اعلام شده در سایت سفارت، ارائه نمائید (هزینه خدمات کنسولی و شماره حساب در سایت سفارت موجود است)

• آخرین تحولات در خصوص نحوه ارائه خدمات در این سفر را می‌توانید در کانال تلگرام بخش کنسولی ttps://t.me/IranconsulateinUK دریافت نمائید. •

یک پاکت برای برگشت اصل مدارک، با تمبر کافی برای پست سفارشی، که نشانی دقیق و نام و نام خانوادگی درخواست کننده بر روی آن نوشته شده باشد، همراه با سایر مدارک ارائه نمائید.

نکات مهم در خصوص وکالتنامه

• بدون ارائه کد رهگیری (دریافت از طریق سامانه میخک) انجام امور وکالتنامه امکان‌پذیر نمی‌باشد. . به منظور جلوگیری از صرف وقت و هزینه مجدد، متن وکالتنامه با دقت و مشورت وکیل و افراد صاحب نظر حقوقی وکلای دادگستری و مسئولین دفترخانه‌های اسناد رسمی در ایران تهیه و تنظیم گردد.

چند نمونه متن وکالتنامه در قسمت نوع وکالتنامه در سامانه میخک، صرفا به منظور ایجاد سهولت در انجام امور هموطنان قرار داده شده است که قابل ویرایش بوده و می‌تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.

تاکید می‌گردد، قبل از مراجعه جهت امضاء وکالتنامه‌ای که در سامانه میخک تنظیم نموده اید؛
مشخصات موکل، وکیل، متن وکالتنامه و حدود اختیارات را بازبینی نمائید. • حضور موکل جهت امضاء وکالتنامه الزامی می‌باشد. هنگام مراجعه، کد رهگیری، اصل یا کپی رسید پرداخت هزینه (که مشخصات پرداخت کننده در آن ذکر شده باشد)، اصل و تصویر مدارک هویتی ایرانی و اقامتی معتبر را به همراه داشته باشید.

بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران – لندن

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.