راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

با راه رفتن در اپلیکیشن STEPPI به بیماران کمک کنید

هدف یک کمپین جدید ، جمع آوری ۵۰۰ هزار درهم برای از بین بردن بیماری‌های گرمسیری مغفول (NTDs) ، کوری رودخانه و فیلاریاز لنفاوی است که در کشورهای فقیر جهان شایع هستند.

در این کمپین ۲۵ روزه که قرار است در ۱ فوریه راه اندازی شود، در صورتی که ساکنان امارات ۲۵۰ میلیون قدم را با استفاده از برنامه STEPPI ثبت کنند، شرکت ملی بیمه سلامت(ضمان) کل مبلغ را به این کمپین (کمپین Reach) اهدا می کند.

ضمان به ازای هر ۱۰۰۰ قدم ثبت شده توسط کاربران STEPPI ، ۲ درهم کمک مالی به کمپین Reach انجام می دهد.

با پیروی از میانگین توصیه شده روزانه ۱۰ هزار گام در روز، کاربران STEPPI می توانند در یک روز ، روی زندگی ۱۰ نفر تأثیر بگذارند.

هدف کمپین Reach افزایش آگاهی و بودجه برای رهایی نسل بعدی از این ۲ بیماری NTD قابل پیشگیری ، یعنی کوری رودخانه و فیلاریاز لنفاوی است.

تفاهم نامه طرح جمع آوری کمک های مالی تعاملی در راستای اهداف مشترک ، اخیراً بین ریچ، ضمان و هلال احمر امارات امضا شد.

عموم مردم می توانند با دانلود برنامه STEPPI یا کمک مالی آنلاین ، در این کمپین شرکت کنند.

حمد عبدالله المحیاس، مدیرعامل شرکت ملی بیمه سلامت (ضمان) گفت:”خوشبختیم که چالشی را راه‌اندازی می‌کنیم که به جامعه کشور اجازه می‌دهد تا گام‌های بیشتری به سمت یک سبک زندگی سالم بردارد و در عین حال زندگی دیگران را متحول کند”.

بیش از ۲۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان برای کوری رودخانه، یکی از علل اصلی کوری قابل پیشگیری، به درمان نیاز دارند. مانند بسیاری از NTD ها، کوری رودخانه و فیلاریازیس لنفاوی به طور نامتناسبی بر فقیرترین افراد جهان تأثیر می گذارد و خانواده های آنها را در چرخه های فقر به دام می اندازد ، زیرا وقتی بزرگسالان از کوری رودخانه رنج می برند ، کودکان برای حمایت از آنها از مدرسه خارج می شوند و از تحصیل بازمی مانند.

✍️ ترجمه اختصاصی ایرانیان امارات

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.