راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

بزرگترین پارک آبی بادی دنیا در دبی

پارک آبی بادی آکووا فان (AquaFun) که در کنار ساحل جی‌بی‌آر قرار دارد، به‌عنوان بزرگترین پارک آبی بادی جهان، گواهی رکورد جهانی گینس را دریافت کرده است.

آکووا فان که برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ راه اندازی شد، اکنون به سه برابر اندازه اصلی خود افزایش یافته و به ۴۲۴۰۰ متر مربع رسیده است. در حال حاضر عبارت «I love Expo ۲۰۲۰ Dubai» را نشان می‌دهد که از هواپیماهایی که به دبی پرواز می‌کنند قابل مشاهده است.

این پارک دارای بیش از ۷۲ مانع است و در تمام طول سال کار می‌کند. قیمت‌ها از ۱۵۵ درهم برای بلیط تمام روز شروع می‌شود.

آکووا فان یک نمونه عالی از یک تجارت محلی است که به طور تصاعدی رشد کرده است و اکنون سرگرمی زیادی را برای بسیاری از بازدیدکنندگان در کنار ساحل فراهم می‌کند. ما به این تیم برای این موفقیت تبریک می‌گوییم و مطمئن هستیم که این عنوان رکورددار جهانی محبوبیت این پارک آبی بادی باورنکردنی را بیشتر می‌کند و موقعیت دبی را به عنوان یک مقصد سرگرمی پیشرو تقویت می‌کند.

احمد بن چایبه، مدیر عامل و بنیانگذار آکووا فان، گفت که هدف از پروژه پنج سال پیش، غنی‌سازی تفریحات دبی مارینا و جی‌بی‌آر بود.

طلال عمر، مدیر بخش MENA رکوردهای جهانی گینس، گفت: «دبی با رکوردهای جهانی غریبه نیست و دائما ما را با نوآوری، خلاقیت و عزم خود برای رقابت مداوم با خود شگفت زده می‌کند. شهروندان و ساکنان آن نیز همینطور هستند، عزم و اراده‌ای که در مشاغلی مانند AquaFun می‌بینیم قابل تحسین است.»

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.