راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

تایید اسناد در نمایندگی وزارت خارجه در قزوین

مسوول نمایندگی وزارت امور خارجه در قزوین گفت: تایید انواع اسناد برای ارایه در خارج از کشور توسط این نمایندگی امکان‌پذیر شد.

حسین عمیدی افزود: پیش از این شهروندان قزوینی در صورت نیاز به تایید این اسناد باید به تهران سفر می‌کردند.

این مسوول گفت: با پیگیری‌های انجام شده و دریافت مجوز لازم، از این پس تایید اسناد و مدارک اعم از هویتی، تحصیلی و تجاری برای ارایه به خارج از کشور در نمایندگی وزارت امور خارجه در قزوین انجام می‌شود.

وی اظهار داشت: شهروندان برای دریافت خدمت در نمایندگی وزارت امور خارجه در قزوین می‌توانند به دفتر این نمایندگی در بلوار آیت الله خامنه‌ای در طبقه سوم اتاق بازرگانی مراجعه کنند.

مسوول نمایندگی وزارت امور خارجه در قزوین گفت: فعالیت و خدمات این نمایندگی با اولویت اقتصادی شامل تلاش برای توسعه صادرات و امکان جذب سرمایه گذاران خارجی پیگیری می‌شود.

عمیدی خاطرنشان کرد: با رایزنی‌های انجام شده در معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه مقرر شده به شکل ویژه از سوی نمایندگی‌ها و سفارتخانه‌های میهن اسلامی، ظرفیت‌های اقتصادی استان در زمینه‌های صنعت، کشاورزی، فنی-مهندسی و خدمات برای جلب همکاری‌ها و سرمایه‌گذاری‌های خارجی و تقویت صادرات به کشورهای مختلف معرفی شود.

این مسوول گفت: در این زمینه تاکنون شاهد معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اقتصادی استان قزوین به کشورها روسیه، صربستان و بوسنی هرزگوین بوده‌ایم و این روند تداوم خواهد داشت.

منبع: ایرنا

بیشتر بخوانید:

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.