راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

سامانه پاکنا، مبنای ورود اطلاعات عملکرد بودجه در سامانه جامع بودجه

سامانه جامع بودجه برای ورود اطلاعات عملکرد بودجه و اصلاحیه بودجه سال ۱۳۹۹ در دسترس شرکتهای دولتی، بانکها و موسسات غیرانتفاعی وابسته به دولت است

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی،روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان برنامه و بودجه کشور، سامانه جامع بودجه برای ورود اطلاعات عملکرد بودجه سال ۱۳۹۸ و اصلاحیه بودجه سال ۱۳۹۹ آماده بهره‌برداری ‌است و حداکثر زمان ورود اطلاعات عملکرد بودجه سال ۱۳۹۸ برای شرکتها ۱۰ مهرماه است.

در این اطلاعیه آمده است که شرکت‌ها ابتدا نسبت به تکمیل اطلاعات مندرج در فرم عملکرد سال ۱۳۹۸ اقدام نمایید تا پس از طی مراحل تأیید و ارسال توسط کارشناس بودجه شرکت و مدیر مالی / ذیحساب فرم برای سازمان برنامه و بودجه ارسال شود.  

در هریک از مراحل، ابتدا فرم پیش‌بینی تعداد کارکنان را تکمیل نمایید.

مبنای هزینه پرسنـلی، تعداد کارکنان تأیید شده در سامانه کارمند ایران (پاکنا) است. لذا ضروری است در اسرع وقت نسبت به ثبت و تأیید نهایی آن در سامانه موصوف اقدام نمایید.

همچنین امکان درج هزینه پرسنلی در مواردی که تعداد پرسنل مربوط صفر است وجود ندارد و به منظور آگاهی از اشکالات احتمالی، در هر یک از تب‌های اطلاعات بودجه‌ای پس از ثبت اطلاعات مربوط، نسبت به اعتبارسنجی آن اقدام نمایید. 

فایل کامل صورت مالی سال ۱۳۹۸ که به تأیید سازمان حسابرسی رسیده و گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی را  در قسمت ثبت اطلاعات شرکت‌های دولتی بارگذاری نمایید.

گفتنی‌است برای ورود به این سامانه و انجام کامل فرایند، فقط از مرورگر chrome استفاده فرمایید.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.