راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

مناسبترین شهرهای دانشجویی در کانادا کدام هستند؟

راهش: در رتبه‌بندی اخیر بهترین شهرهای دانشگاهی در کانادا که توسط Preply انجام شده است، ۹۴ شهر کوچک و بزرگ مورد بررسی قرار گرفته اند. این رتبه‌بندی عواملی مانند فضای اجتماعی، فرصت‌های اقتصادی، ارزانی کالاها و خدمات، کیفیت زندگی، درآمد و حتی هزینه نوشیدنی را در نظر گرفته است.

▪️ بر اساس این مطالعه، رجینا در ساسکاچوان رتبه اول بهترین شهرها برای دانشجویان را به خود اختصاص داد. در این مرکز استان، اجاره آپارتمان یک خوابه حدود ۱۰۱۷ دلار در ماه و یک نوشیدنی ۶ دلار و متوسط حقوق ماهانه ۳۷۳۵ دلار است.

▪️ پس از رجینا، بهترین شهر برای دانشجویان، وینیپگ در استان منیتوبا است. در این شهر آپارتمان یک خوابه به قیمت ۱۰۴۲ دلار اجاره داده می شود، آبجو ۶ دلار و متوسط درآمد ماهانه ۳۷۶۸ دلار است.

▪️ در رتبه سوم، لندن در انتاریو قرار دارد که اجاره آپارتمان یک خوابه ۱۴۹۱ دلار، آبجو ۶ دلار و متوسط حقوق ماهانه ۴۱۷۱ دلار است.

▪️پس از آن، پرنس جورج (Prince George) در بریتیش کلمبیا است که اجاره بها در آن حدود ۱۲۶۸ دلار، یک نوشیدنی ۵٫۳۸ دلار و میانگین حقوق ماهیانه حدود ۳۶۴۴ دلار است.

بیشتر بخوانید:

▪️ پنجمین رتبه برتر به روین-نوراندا (Rouyn-Noranda) در کبک اختصاص دارد. این شهر در نزدیکی مرز کبک با انتاریو است و اجاره بهای یک آپارتمان یک خوابه ۷۶۷ دلار، یک نوشیدنی ۵ دلار و متوسط درآمد ماهانه ۳۰۵۵ دلار است.

▪️میسیساگا در انتاریو، با اجاره بهای حدود ۱۸۹۰ دلار، نوشیدنی ۵ دلار و متوسط حقوق ماهانه ۴۵۳۰ دلار در رتبه ششم قرار دارد.

▪️ طبق این مطالعه، بدترین شهر دانشگاهی کانادا Squamish در بریتیش کلمبیاست. زندگی در این شهر مقرون به صرفه نیست و در عین حال فرصت های زیادی پس از فارغ‌التحصیلی برای افراد ندارد.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.