راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

قتل اعضای خانواده بخاطر اختلافات ارثی در امارات

مرد جوانی به دلیل قتل سه نفر از اعضای خانواده خود در العین به دلیل اختلاف در مورد ارث به اعدام محکوم شد.

به گزارش راهش، روز چهارشنبه دادگاه بدوی کیفری العین این مرد را به اتهام قتل عمد مجرم شناخت. وی همچنین به داشتن دو قبضه سلاح گرم و مهمات بدون مجوز و نگهداری و مصرف مواد روانگردان محکوم شد.

همدست وی، متهم دوم این پرونده، به اتهام شرکت در قتل و نگهداری غیرقانونی سلاح گرم به ۱۵ سال حبس محکوم شد. دادگاه این مرد را به پرداخت دیه به خانواده قربانیان محکوم کرددر جزییات دادگاه رسمی آمده است که متهم ردیف اول پس از تهیه دو قبضه سلاح گرم و پر کردن مهمات، قربانیان را عمدا کشته است.

او به خانه آن‌ها رفت و به محض اینکه متوجه شد آن‌ها داخل خانه هستند وارد خانه شده و به سمت آن‌ها تیراندازی کرد. گلوله‌ها قسمت‌های مختلف بدن قربانیان را هدف گرفت و منجر به مرگ آن‌ها شد. متهم دوم در این حملات به او کمک می‌کرد.

در تحقیقات پلیس و دادستانی مشخص شد که متهم اصلی این پرونده یک محکوم سابق است که با خانواده خود بر سر ارث اختلاف داشته و قبلا آن‌ها را تهدید به مرگ کرده بود.
دادستان گفت: این مرد قبل از ارتکاب جنایت با متهم دوم تماس گرفت و از او خواست به منزلش بیاید. با رسیدن همدست، محکوم با دو قبضه سلاح گرم سوار خودرویش شد و به سمت منزل خانواده حرکت کرد.

وقتی به آنجا رسید با اسلحه در دست از ماشین پیاده شد و با صدا زدن اعضای خانواده وارد سالن شد و به محض دیدن آن‌ها تیراندازی کرد. پس از کشتن قربانیان، این دو مرد با برداشتن دو سلاح و مهمات باقی مانده از خانه خارج شدند.

در ادامه متهم اصلی ماجرا را به پلیس اطلاع داد و پس از اعتراف به قتل خود را تحویل داد. وی در بازجویی در دادسرا و دادگاه به تیراندازی و کشتن اعضای خانواده خود اعتراف کرد. متهم ردیف دوم نیز به حضور در صحنه قتل و حمل قاتل و اسلحه قتل با خودروی خود اعتراف کرد.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.