راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

محدودیت‌های مرزی کانادا یک ماه دیگر تمدید شد

✦ سفرهای بین المللی به کانادا و بازگشت به آن ساده‌تر نمی‌شود! به این دلیل که محدودیت‌های سفر کانادا حداقل یک ماه دیگر تمدید شده است.

✦ همانطور که توسط بهداشت کانادا در روز سه‌شنبه اعلام شد، تمام محدودیت‌های سفر موجود حداکثر تا ۳۰ جون باقی خواهند ماند.

✦ همه مسافرانی که از طریق فرودگاه‌ها و مرزهای زمینی وارد کانادا می‌شوند باید اطلاعات سفر خود را در برنامه ArriveCAN ارسال کنند.

✦ این شامل مدرک کامل واکسیناسیون کووید-۱۹ و همچنین جزئیات سفر است.

✦ اطلاعات باید ۷۲ ساعت قبل از ورود شما به کشور از طریق ArriveCAN ارسال شود. این بدون توجه به وضعیت واکسیناسیون فرد اعمال می‌شود.

✦ علاوه بر این، تا زمانی که قوانین تغییر نکنند، اتباع خارجی واکسینه نشده اجازه ورود به کانادا را ندارند مگر شرایط استثنایی داشته باشند.

✦ افراد واکسینه نشده باید یک طرح قرنطینه ارائه دهند، در مکان‌های عمومی ماسک بزنند، فهرستی از تماس‌های نزدیک خود را از ۱۴ روز اول اقامت خود در کشور داشته باشند و مراقب علائم یا نشانه‌های احتمالی COVID-19 باشند.

✦ محدودیت‌های مرزی بسته به سن، شهروندی و وضعیت واکسیناسیون مسافر متفاوت است.

✦ از اول اپریل، آزمایشCOVID-19 قبل از ورود برای مسافران کاملاً واکسینه شده دیگر لازم نیست.

✦ با این حال، افراد ممکن است پس از ورود به کانادا به طور تصادفی برای یک آزمون اجباری انتخاب شوند. این کار را می‌توان در یک مرکز آزمایش در فرودگاه یا از طریق یک سواب خود تجویزی انجام داد.

✦ انتظار برای تمدید یا درخواست پاسپورت در کانادا به قدری طولانی شده که مردم در برخی شهرها شروع به پرداخت پول به دیگران برای منتظر ماندن در صف دریافت پاسپورت کرده‌اند.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.