راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

هشدار به استفاده از خدمات صرافی رمزارز سوئدی «bt. cx»

کاربران نسبت به استفاده از خدمات صرافی رمز ارز سوئدی «bt. cx» هشدار می‌دهند.

به گزارش راهش به نقل از استکهلمیان، مشکلات عمده تکنیکی که ماه‌ها منجر به‌عدم دسترسی کاربر به حساب کاربری‌اش شده است، عدم ارائه پاسخ از بخش پشتیبانی، دریافت کارمزدهای بسیار بالا، ضبط شدن پول کاربران در صرافی بدون انجام شدن تراکنش و غیر ممکن بودن برقراری تماس تلفنی از جمله مواردی است که به آن اشاره شده است.

برخی کاربران بیان کرده‌اند که دسترسی‌شان ماه‌ها به حساب‌های کاربری‌شان مسدود شده و هیچ پاسخی از «bt. cx» دریافت نکرده‌اند و شماره تلفن تماسی که از سوی این شرکت اعلام شده یک شماره تلفن «تزیینی» است که کسی تاکنون موفق به برقراری تماسی بان آن نشده است.

به کاربران توصیه می‌شود که در استفاده از خدمات صرافی‌های رمز ارز برای خرید و فروش رمزارزها با احتیاط عمل کنند.

صرف «سوئدی» یا «آمریکایی» بودن یک صرافی رمزارز به هیچ وجه به معنی اعتبار آن نیست. حتی دارا بودن مجوز کار در یک کشور به معنی اعتبار یک صرافی رمز ارز نیست.

برای سنجش اعتبار صرافی‌های رمز ارز برای چند ماه با مبالغ جزئی با آن‌ها کار کرده و بخش پشتیبانی صرافی را با ارسال پرسش امتحان کنید و چنانچه پس از چند ماه فعالیت صرافی را بدون مشکل و معتبر تشخیص دادید با مبالغ بالا خرید و معامله کنید.

هرگز بالافصله پس از ثبت نام و ورود به وب سایت یک صرافی رمزارز مبالغ بالایی در آن به سپرده نگذارید.

همچنین به توصیه‌های افراد در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر معتبر بودن صرافی‌های رمز ارز اطمینان نکنید.

رسانه‌های اقتصادی معتبر هر از گاهی مبادرت به مقایسه صرافی‌های رمزارز با یکدیگر و معرفی معتبرترین‌ها می‌کنند که می‌توانید با مطالعه این مقالات اطلاعات مفیدی در رابطه با صرافی‌های رمز ارز معتبر و یا کلاهبردار کسب کنید.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.