راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

ویزای ایران برای شرکت کنندگان در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲

سرکنسولگری ایران در فرانکفورت در خصوص شرایط صدور روادید برای شرکت کنندگان در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر جهت سفر به ایران اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرده است:

به نام خدا

شرایط صدور روادید برای شرکت کنندگان در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در کشور قطر جهت سفر به جمهوری اسلامی ایران

الف) اتباع کشورهایی که تیم‌های فوتبال آنان موفق به صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شده است، میتوانند درخواست روادید یک بار ورود، دوبار ورود و متعدد با مدت اعتبار دوماهه و مدت اقامت ۲۰ روز (رایگان) نمایند.

شرایط:

ثبت درخواست روادید جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛
ب) اتباع کلیه کشورها (به غیر از تعدادی از کشورها که در بندهای «و» و «ز» خواهد آمد) در صورت ارایه بلیط از مبداء دوحه می‌توانند درخواست روادید یک بار ورود، دوبار ورود و متعدد با مدت اعتبار دوماهه و مدت اقامت ۲۰ روز (رایگان) نمایند.

شرایط:

ثبت درخواست روادید جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛
درج تصویر بلیط در سامانه (در محل در نظر گرفته شده)
ج) اتباع کلیه کشورها (به غیر از تعدادی از کشورها که در بندهای «و» و «ز» خواهد آمد) در صورت ارایه نامه از وزارت ورزش کشور متوقف فیه خود مبنی بر گواهی شرکت فرد، متقاضی می‌تواند روادید یک بار ورود، دوبار ورود و متعدد با مدت اعتبار دوماهه و مدت اقامت ۲۰ روز (رایگان) درخواست نمایند.

شرایط:

ثبت درخواست روادید جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛
درج تصویر گواهی از وزارت ورزش کشور خود در سامانه (در محل در نظر گرفته شده)

د) در صورت ارایه یادداشت رسمی‌توسط وزارت خارجه کشور متوقف فیه و یا نمایندگی‌های سیاسی و کنسولی خارجی در ایران مبنی بر اعلام شرکت فرد یا افراد متقاضی می‌توانند روادید متعدد با مدت اعتبار دوماهه با مدت ۲۰ روز (رایگان) نمایند.

شرایط:

ثبت درخواست روادید جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛
درج تصویر یادداشت رسمی‌به زبان‌های فارسی و زبان مدنظر کشور خود در سامانه (در محل در نظر گرفته شده)
ه) اتباع کشورهایی که از طریق عبور (ترانزیت) تمایل به شرکت در جام جهانی قطر را دارند با ارایه مدارک لازم (در سامانه روادید) می‌توانند روادید متعدد با مدت اعتبار دو ماهه با مدت ۲۰ روز (رایگان) نمایند.

و) اتباع کشورهای افغانستان، پاکستان، هندوستان، بنگلادش، سومالی، کلمبیا، اردن و سریلانکا از این تسهیلات مستثنی بوده و تابع شرایط روادید جهانگردی خواهند بود.

ز) اتباع کشورهای آمریکا، انگلستان و کانادا از این تسهیلات مستثنی بوده و روند اخذ روادید این اتباع از طریق درخواست قبلی و انجام بررسی‌های لازم در این خصوص خواهد بود.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.