پرستار تورنتویی از زدن ماسک، انجام تست کووید و قرنطینه در فرودگاه پیرسون خودداری کرد

پرستار رسمی تورنتو که همین هفته وارد فرودگاه بین المللی پیرسون شد، از پوشیدن ماسک ، آزمایش کووید ۱۹ و همکاری برای گذارندن قرنطینه اجباری سه روزه در هتل خودداری کرد. این ممانعت با وجود تصویب قوانینی که همه مسافران بین المللی را ملزم به انجام این کار برای محافظت از بهداشت عمومی می‌کند، صورت گرفت.

جس فارائونه پنجشنبه از سفر به تانزانیا برمی‌گشت که با همه مقرراتی که برای مقابله با کووید ۱۹ در فرودگاه اعمال می‌شود تا حافظ سلامتی و ایمنی مسافران و همه ساکنان کانادا باشد، خودداری کرد.

وی از طریق یک ویدیو گفت: «تاکنون از اقامت در هتل خودداری کرده‌ام زیرا شهروند کانادا هستم. از انجام آزمایش کووید هم امتناع می‌کنم زیرا شهروند کانادا هستم. بنابراین منتظر صحبت با مسئولان بهداشت عمومی هستم».

کسانی که در اینستاگرام فعال نیستند با تماشای این فیلم پرستاری را می‌بینند که امروز به پیرسون رسیده و از پوشیدن ماسک ، آزمایش کووید یا قرنطینه خودداری کرده است.

وی در کلینیک جراحی پلاستیک کار می کند ودر جایی خطاب به مسئول امنیت می‌گوید: «من در واقع یک کارگر خط مقدم هستم. به من به عنوان یک قهرمان نگاه می‌کنند».

در ادامه مقامات فرودگاه به وی می‌گویند که گرچه او حق دارد عقیده خود را داشته باشد، اما او باید به اطرافیان خود احترام بگذارد.

علیرغم فشار کارکنان فرودگاه ، به نظر می رسد این زن بدون رعایت هیچ یک از اقدامات بهداشتی ضروری، توانست فرودگاه را ترک کند.

او در استوری اینستاگرام و درحالی که به نظر می‌رسد در حال خروج از فرودگاه است ، می گوید: «بخش اخلاقی داستان این است که من بیرون رفتم در حالی که حتی یک بلیط لعنتی نگرفتم. آنها گفتند آن را برای من می‌فرستند و سعی کردند مرا شرمسار کنند زیرا من یک پرستار هستم و به نظر آنها باید بهتر از همه این مزخرفات مسخره را بدانم».

Zeen Social Icons

مطالب بیشتر
صدور و تمدید گذرنامه در سفارت ایران در استرالیا
صدور و تمدید گذرنامه در سفارت ایران در استرالیا