راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

کشته شدن یک زن و سگش در گذرگاه عابرپیاده در پالم جمیرا

یک زن بر اثر تصادف با یک خودرو در گذرگاه عابر پیاده در پالم جمیرا دبی جان خود را از دست داد. قربانی که اهل فیلیپین است، حوالی ساعت ۹ صبح روز جمعه در حال پیاده روی با سگ خود بود که در نزدیکی خط ساحلی ۱۲ با یک مینی بوس برخورد کرد. یک مقام پلیس دبی مرگ را تایید کرد اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد. جزئیاتی از خودرو یا راننده منتشر نشده است.

شاهدان زنی را توصیف کردند که در جاده نزدیک یک گذرگاه عابر پیاده که توسط چراغ‌های راهنمایی کنترل می‌شود، افتاده بود. یک مرد بریتانیایی که در آن نزدیکی زندگی می‌کند و در آن زمان همراه فرزند خردسالش بود، گفت که آن خودرو، یک مینی‌بوس بود که برای حمل کارگران ساختمانی استفاده می‌شد.

سگ در جاده بی‌جان بود و زن حدود ۳۰ متر دورتر بود. جمعیت کمی وجود داشت و نیروهای اورژانس رسیدند. پلیس با شاهدان مصاحبه کرد و عکس گرفت. این برخورد در یک روز صاف با دید مناسب رخ داد. پالم در تعطیلات آخر هفته با افتتاح امکانات جدید ساحلی، از جمله ساحل غربی، بسیار محبوب شده است. در ماه ژوئن، نخیل گفت که با مقامات محلی برای یافتن راه حلی برای مشکلات ترافیکی همکاری می‌کند.

بسیاری از افراد منطقه درخواست کرده‌اند دوربین‌های سرعت بیشتری نصب شوند.
یکی از اهالی گفت: «دوربین‌ها در چراغ‌های راهنمایی و رانندگی به عنوان یک بازدارنده عمل می‌کنند. عابران پیاده باید احساس امنیت کنند که می‌توانند با فرزندان خود با خیال راحت از جاده عبور کنند. با این کار ترافیک بهتر جریان خواهد داشت و بسیار ایمن‌تر خواهد بود.»

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.