راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

تزریق دوز چهارم واکسن فایزر در امارات

راهش: به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم برای مبارزه با پاندمی کرونا، مرکز بهداشت عمومی ابوظبی اعلام کرده است که اکنون چهارمین دوز واکسن فایزر-بیونتک را به افرادی که بیش از شش ماه پیش سومین واکسن خود را دریافت کرده‌اند ارائه می‌کند.

ماه گذشته اعلام شد که تزریق دوز تقویتی (که سومین دوز واکسن مورد تایید امارات است) برای دارا شدن وضعیت سبز اجباری است. در حال حاضر گزینه دوژ چهارم برای حفظ وضعیت سبز اجباری نیست.

چهارمین دوز فایزر برای افرادی که سه دوز سینوفارم یا فایزر دریافت کرده‌اند و برای افرادی که دو دوز سینوفارم و یک دوز فایزر مصرف کرده‌اند، در دسترس است که آخرین دوز بیش از شش ماه پیش تزریق شده باشد.

اگرچه در این اطلاعیه ذکر نشده است، اما دوز چهارم واکسن احتمالا برای افرادی نیز که دو دوز سایر انواع واکسن‌های مورد تایید امارات (از جمله اینویزی شیلد، آسترازنکا و مدرنا) را تزریق کرده اند، و سومین دوز تقویتی فایزر-بیونتک را بیش از شش ماه پیش دریافت کرده‌اند نیز در دسترس است.

اگر هنوز دوز تقویتی خود را دریافت نکرده اید، می‌توانید از طریق صحه، سازمان سلامت دبی (در دبی) و سازمان سلامت و پیشگیری، از طریق برنامه ها، وب سایت‌ها یا مراکز تماس مربوطه (صحه ۸۰۰۵۰، سازمان سلامت دبی ۸۰۰۳۴۲ و سازمان سلامت و پیشگیری ۸۰۰۱۱۱۱) رزرو کنید.

تعداد و مکان مراکز بهداشتی ارائه دهنده واکسن تقویت کننده اخیرا به روز شده است، بنابراین با سازمان‌های مربوطه تماس بگیرید تا نزدیک‌ترین مرکز واکسیناسیون خود را پیدا کنید.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.