راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

شروع مجدد کلاس های حضوری در مدارس خصوصی ابوظبی

دانش آموزان در مدارس خصوصی ابوظبی پس از ۶ هفته آموزش از راه دور به کلاس های حضوری برمیگردند.
دپارتمان تعلیم و تربیت ابوظبی قوانین جامع جدیدی منتشر کرده است، که به علت محدودیت ها، برخی مدارس ممکن است نتوانند تمامی دانش آموزان را یکباره به کلاس برگردانند.
از این رو حداکثر تعداد دانش آموزان در هرکلاس از ۱۵ نفر به ۳۰ نفر افزایش یافته است، همچنین اتوبوس ها می‌توانند تا ۶۶ درصد حداکثر ظرفیت خود را تکمیل کنند.

دانش آموزان و کارمندانی که مبتلا به بیماری های زمینه ای هستند در صورت داشتن فرم رضایت شخصی یا گواهی پزشکی می‌توانند در کلاس های حضوری شرکت کنند، کودکان نیز می‌توانند در صورت تمایل به کلاس های آنلاین ادامه بدهند اما در ابتدای ترم باید کلاس آنلاین یا حضوری را انتخاب کنند.

تست کرونا برای تمامی دانش آموزان ۱۲ سال به بالا که میخواهند در کلاس های حضوری شرکت کنند بجز معلولین اجباری است، اگر نتیجه تست یک نفر در مدرسه مثبت شود تمامی کسانی که با او ارتباط داشته اند باید ترجیحا همراه با خانواده به مدت ۱۰ روز خود را قرنطینه کنند، اگر دو مورد یا بیشتر در مدرسه شناسایی شود باید مدرسه به صورت کلی یا جزیی حداقل به مدت ۱۰ روز بصورت از راه دور به آموزش ادامه بدهد.

والدین همچنین می‌توانند برای اطلاع از آخرین اخبار درباره بازگشایی با شماره تلفن ۸۰۰۲۳۳۵، تماس حاصل نمایند و یا از کانال های شبکه های اجتماعی این دپارتمان باخبر شوند.

منبع: ایرانیان امارات

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.