راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

پلیس عجمان امارات پذیرای ارباب رجوع در دنیای متاورس

پلیس عجمان پروژه متاورس را برای ملاقات مجازی با مراجعین و مشارکت دادن آنان در طراحی و توسعه خدمات، جمع آوری نظرات، پیشنهادات و مشاهدات در خصوص بهبود و توسعه خدمات ارائه شده، راه اندازی کرد.

به گزارش راهش به نقل از گلف نیوز، سرهنگ دوم محمد بن عبدالله ابوشهاب، رئیس تیم توسعه خدمات در ایستگاه جامع پلیس النعیمیه، گفت راه اندازی پروژه متاورس به عنوان بخشی از تلاش‌های پلیس عجمان برای افزایش همکاری با مراجعین خود و مشارکت آن‌ها در طراحی و توسعه خدمات ایده صورت گرفته است. این پروژه در چارچوب تسهیل ملاقات مراجعین از طریق بستر واقعیت مجازی است که آن‌ها را با افسران پلیس بدون نیاز به حضور شخصی در کلانتری گرد هم می‌آورد.

سرپرست تیم توسعه خدمات افزود: این پلتفرم از طریق دنیای مجازی متاورس در فضای سایبری، تجربه متفاوتی را برای مراجعین فراهم و دنیای واقعی را شبیه‌سازی، و ارائه خدمات فعال متناسب با سبک زندگی در آینده را تضمین می‌کند و مطابق وعده دولت امارات در مورد خدمات آینده محور است.

این تجربه منحصر به فرد برای یک سالن مجازی در دنیای متاویرها در آزمایشگاه نوآوری در ایستگاه پلیس جامع النعیمیه با همکاری تیم نوآوری در پلیس عجمان و بر اساس توصیه تیم آمادگی آینده طراحی شد.

پروژه متاورس پلیس عجمان واقعیت را برای بازدیدکنندگان شبیه‌سازی می‌کند و امکان بازدید از اتاق جلسه را با عینک‌ها، دستگاه‌ها و گوشی‌های هوشمند واقعیت مجازی و دسترسی به رایانه‌های رومیزی و شخصی فراهم می‌کند.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.