راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

اطلاعات و اخبار کامل درباره شرکت بیز

فهرست مطالب مهم این مقاله:

 • شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm ) چطور کار می کند ؟
 • شرکت بیز از نظر پلیس فتا
 • آیا شرکت بیز مجوز دارد ؟

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm ) چطور کار می کند ؟

(طبق اطلاعات منتشره توسط سایت سلام رویا) فرایند کار در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان شرکت بیز ( bizmlm ) با ثبت نام فردی که قادر به جذب مشتریان و نمایندگان فروش جدید می باشد شروع می شود.

اما در این شرکت هر یک از نمایندگان حق این انتخاب را دارد که خود را تیدیل به مدیر فروش کند، آن هم با حذب افراد در تیم فروش خود.

در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان شرکت بیز ( bizmlm ) شرکت در واقع کمیسیون پرداخت می نماید و نه حقوق ثابت.

شرکت بیز از نظر پلیس فتا

در سایت پلیس فتا در پاسخ به این پرسش که “آیا پلیس‌فتا به‌‌ شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای مجوز فعالیت می‌دهد؟” پاسخ داده است:

پلیس‌فتا به هیچ شرکت بازاریابی شبکه‌ای مجوز فعالیت نداده است و شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای جهت فعالیت باید به وزارت صنعت، معدن‌وتجارت مراجعه نمایند.لازم به ذکر است، فقط شرکت‌هایی که مجوز فعالیت از وزارت صنعت،معدن و تجارت دارند،مجاز به فعالیت هستند.

کاربران می توانند با مراجعه به سایت دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب و کارهای مجازی وزارت صنعت،معدن و تجارت فهرست شرکت های دارای مجوز فعالیت را مشاهده نمایند. 

آیا شرکت بیز مجوز دارد ؟

در بخش و صفحه مجوزهای سایت شرکت بیز به آدرس https://bizmlm.ir/certificatej مجوزی دیده نمی شود.

در آدرس https://bizmlm.ir/pages/certificatej تعدادی مجوز از برخی سازمان ها و نهادها دیده می شود که البته همگی مرتبط با اجازه فعالیت این شرکت نیست و گواهی و پروانه های دیگر هم دیده می شود.

۴.۲/۵ - (۴ امتیاز)
11 نظرات
 1. محمد بیگ نشان می گوید

  https://bizmlm.ir/pages/certificatej
   آدرس صفحه رو اشتباه گذاشتین

  1. راهشگر می گوید

   اصلاح شد – با تشکر

 2. ناشناس می گوید

  با سلام خوب حالا ما چگونه به این شرکت بیز اعتماد کنیم یکی از شرکت کنندگان که در بیز فعالیت دارن از عضو جدید،که خواست وارد شود،خودشون پول درخواست کردن برای ثبت نام برای خرید محصول مبلغ میلیونی آیا باید پرداخت شود؟

  1. زهرا می گوید

   برای ثبت نام هیچی پولی دریافت نمیشه قطعا اون ادم کلاه برداره همه آموزشش رایگانه

 3. پوران می گوید

  سلام، کار مشکوکی نیاز نیست انجام شود، فقط از یک درگاه خرید اینترنتی کالا خرید میکنید، مثل خیلی از خرید های اینترنتی، اما اینجا علاوه بر اینکه کالا دریافت میکنید، پورسانت هم میگیرید، و مهمتر اینکه کد واحد بازاریابی از وزارت صنعت و معدن، هم میگیرید که خیلی ارزش دارد و نهایتا شما صاحب یک دفتر کار مجازی هستید، وقتی حساب کنید همش سود است

 4. داود می گوید

  من همسایه یکی از این شرکتام
  بخدا همش دنبال پول قرض کردن هستن از دوس و آشنا تا بتونن خرید کنن
  و به سختی هم پول طرفو پس میدن

 5. کاوه می گوید

  خوب هرکاری روبخوای انجام بدیدپول میخواد وسرمایه اولیه مگرسرمایه راه اندازی یک کسب وکاربادرآمد۳میلیونی چقدره؟اینج بامقدارپولی ناچیزمیتونی درآمدبیشتری کسب کنی

 6. ناشناس می گوید

  کسی ادرس یاشماره دقیق این شرکت بیزراداره بفرسته

 7. ناشناس می گوید

  سلام من سمیرا هستم،یک ساله دارم تو شرکت بیز کار میکنم.خداروشکر عالیه ،تو رو خدا کامنت منفی نزارید شرکت بدون ایراد هست،همه چیز به خود آدم بستگی داره،یکی صبوره و اصولی کار میکنه موفق میشه یکی با قواعد خودش و بدون مشورت لیدرش کار میکنه خب واضحه که موفق نمیشه.تو رو خدا کامنت منفی نذارید شاید خیلیا بتونن زندگیشون رو تو نتورک تغییر بدن .شاید تویی که منفی میگی درست کار نکردی دوست گل من

  1. ناشناس می گوید

   دروغ گو

  2. ناشناس می گوید

   آفرین من هم از رتبه داران شرکت بیز هستم
   شرکت هیچ شک و شبهه ای نداره هم از نظر قانونی هم از نظر شرعی کاملا تایید شده هست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.