اطلاعات و اخبار کامل درباره شرکت بیز

فهرست مطالب مهم این مقاله:

  • شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm ) چطور کار می کند ؟
  • شرکت بیز از نظر پلیس فتا
  • آیا شرکت بیز مجوز دارد ؟

شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا شرکت بیز ( bizmlm ) چطور کار می کند ؟

(طبق اطلاعات منتشره توسط سایت سلام رویا) فرایند کار در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان شرکت بیز ( bizmlm ) با ثبت نام فردی که قادر به جذب مشتریان و نمایندگان فروش جدید می باشد شروع می شود.

اما در این شرکت هر یک از نمایندگان حق این انتخاب را دارد که خود را تیدیل به مدیر فروش کند، آن هم با حذب افراد در تیم فروش خود.

در شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا همان شرکت بیز ( bizmlm ) شرکت در واقع کمیسیون پرداخت می نماید و نه حقوق ثابت.

شرکت بیز از نظر پلیس فتا

در سایت پلیس فتا در پاسخ به این پرسش که “آیا پلیس‌فتا به‌‌ شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای مجوز فعالیت می‌دهد؟” پاسخ داده است:

پلیس‌فتا به هیچ شرکت بازاریابی شبکه‌ای مجوز فعالیت نداده است و شرکت‌های بازاریابی شبکه‌ای جهت فعالیت باید به وزارت صنعت، معدن‌وتجارت مراجعه نمایند.لازم به ذکر است، فقط شرکت‌هایی که مجوز فعالیت از وزارت صنعت،معدن و تجارت دارند،مجاز به فعالیت هستند.

کاربران می توانند با مراجعه به سایت دبیرخانه کمیته نظارت برعملکرد شرکت های بازاریابی شبکه ای و کسب و کارهای مجازی وزارت صنعت،معدن و تجارت فهرست شرکت های دارای مجوز فعالیت را مشاهده نمایند. 

آیا شرکت بیز مجوز دارد ؟

در بخش و صفحه مجوزهای سایت شرکت بیز به آدرس https://bizmlm.ir/certificatej مجوزی دیده نمی شود.

در آدرس https://bizmlm.ir/pages/certificatej تعدادی مجوز از برخی سازمان ها و نهادها دیده می شود که البته همگی مرتبط با اجازه فعالیت این شرکت نیست و گواهی و پروانه های دیگر هم دیده می شود.

Zeen Social Icons

مطالب بیشتر
سفارت ایران در فرانسه: اثر انگشت رای دهندگان گرفته نمی‌شود