برای پیگیری کارت سوخت کلیک کنید

برای پیگیری کارت ساخت خودرو کافی است روی آدرس زیر کلیک کنید.

http://sokht.epolice.ir:7001/index.jsp

همچنین برای اطلاعات بیشتر، ادامه این خبر را بخوانید.

فهرست مطالب

  • اطلاعات لازم درباره سامانه پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت خودرو
  • پیگیری کارت های سوخت قدیمی در اداره پست
  • پیگیری از طریق شرکت نفت و شماره تلفن برای پیگیری
  • در خواست المثنی کارت هوشمند سوخت
  • مدارک لازم برای پیگیری کارت سوخت
  • پیگیری کارت سوخت خودروهای لیزینگی
  • کارت سوخت های مسدودی خودروهای دیزلی
  • فیلم توضیحات شرکت نفت درباره پیگیری کارت سوخت

اطلاعات لازم درباره سامانه پیگیری وضعیت کارت هوشمند سوخت خودرو

این سامانه زیرنظر درگاه خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) است. در این سامانه شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خودروی خود که شامل نوع و شماره پلاک خودرواست، از آخرین وضعیت کارت هوشمند سوخت خودروی خود مطلع شوید.

در این قسمـت، شماره مرسوله پستی نمایان می‌شود که با کلیک روی گزینه شرکت پست که به رنگ آبی نوشته شده، وارد سامانه رهگیری مرسولات می‌شوید و با فعال کردن گزینه جست‌وجو، وضعیت کارت سوخت مشخص می‌شود.

پیگیری کارت های سوخت قدیمی در اداره پست

هم‌چنین افرادی که کارت سوخت آن‌ها از سال ۱۳۹۴ صادر و در باجه‌های معطله پست مانده، می‌توانند در قسمت رهگیری مرسوله پستی آن را پیگیری کنند و با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و کارت و سند خودرو به اداره پست مورد نظر خود مراجعه و کارت سوخت خود را دریافت کنند.

پیگیری از طریق شرکت نفت و شماره تلفن برای پیگیری

همچنین شرکت نفت توضیح داده است که اگر افرادی در این باره سوال دارند می توانند به سایت این شرکت به آدرس WWW.NIOPDC.IR مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.

در خواست المثنی کارت هوشمند سوخت

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، پیش از این هم اعلام کرده بود صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +۱۰ مقدور است، زیرا افرادی سودجو با هدف دستیابی به اطلاعات شخصی و کارت بانکی و کلاهبرداری از هموطنان و سوء استفاده های احتمالی اقدام به ایجاد  سایت های غیرمجاز کرده اند.

بنابراین کسانی که کارت سوخت ندارند و تاکنون نیز درخواست صدورکارت سوخت نکرده اند، می توانند خود یا وکیل قانونی شان با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو و وسیله نقلیه به مراکز پلیس+۱۰مراجعه کنند. حذف رمز کارت سوخت نیز در این دفاتر قابل انجام است.

مدارک لازم برای پیگیری کارت سوخت

مدارک هویتی مالک برای درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت نیز به شرح زیر است: برای اشخاص حقیقی، یکی از مدارک شناسایی معتبر مالک وسیله نقلیه شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گذرنامه نیاز است.

برای اشخاص حقوقی نیز معرفی نامه رسمی از سازمان یا شرکت مربوطه با امضاء و مهر مجاز به همراه اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گذرنامه نماینده نیاز است. دارندگان وکالتنامه معتبر قانونی از مالک نیز می توانند با ارائه مدارک شناسایی معتبر شامل اصل شناسنامه یا کارت ملی هوشمند یا گذرنامه نسبت به اخذ خدمات مورد نیاز اقدام کنند.

پیگیری کارت سوخت خودروهای لیزینگی

در مورد خودروهای لیزینگی (خودروهای اجاره به شرط تملیک)، اسناد و مدارک در اختیار استفاده کننده خودرو شامل کارت خودرو ملاک عمل است. مدارک شناسایی وسیله نقلیه نیز شامل کارت شناسایی خودرو یا شناسنامه مالکیت وسیله نقلیه یا بنچاق محضری به همراه بیمه نامه شخص ثالث معتبر می شود.

برای تکمیل فرم تعهدنامه در دفاتر پلیس +۱۰ واریز مبلغ ۱۰ هزار تومان در پایانه­ های pos بانک ملت مستقر در این دفاتر و  اخذ رسید ثبت درخواست کارت هوشمند سوخت المثنی از کاربر، مراحلی است که باید طی شود.

کسانی که در سایت دولت همراه ثبت نام کرده‌اند، نیازی به ارائه درخواست المثنی ندارند. کارت سوخت این اشخاص از طریق اداره پست به آدرسی که اعلام کرده اند ارسال می شود.

کارت سوخت های مسدودی خودروهای دیزلی

آن دسته از دارندگان خودروهای نفت گاز سوز (دیزلی) که از طریق اطلاع‌رسانی پیامکی کارت سوخت آنها مسدود شده می‌بایست به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+۱۰) مراجعه کرده و با ارائه اصل کارت ملی، کارت خودرو و بیمه نامه شخص ثالث معتبر نسبت به رفع مسدودی کارت سوخت خود اقدام نمایند.

در صورتی که مدارک ارایه شده معتبر و صحیح باشند کارت سوخت خودرو رفع مسدودی خواهد شد.

در صورت معتبر نبودن بیمه نامه شخص ثالث، متقاضی می‌بایست جهت انجام اقدامات و اصلاحات لازم به شرکت بیمه مربوطه مراجعه نماید.

این خدمت در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی به صورت رایگان ارایه می‌شود.

فیلم توضیحات شرکت نفت درباره پیگیری کارت سوخت

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی:کسانی که برای کارت سوخت ثبت نام کردند ولی هنوز کارت سوختشان را دریافت نکردند به سایت های post.ir , epolice.ir مراجعه کنند.

شماره تلفن پیگیری کارت سوخت

اگر به هر دلیلی موفق به رهگیری کارت سوخت نشدید، با شماره تلفن‌های زیر تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید:

۱- شماره تلفن ۸۱۲۴۰۵۱۴ یا ۸۸۸۸۵۳۴۷ پلیس ناجا (برای پیگیری صدور کارت سوخت)

۲- شماره تلفن ۸۴۴۷۰۰۰۰ شرکت پست (برای پیگیری ارسال کارت سوخت)

۳- شماره تلفن ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش (برای هرگونه سوال درباره کارت سوخت)

Zeen Social Icons

مطالب بیشتر
شرایط گرفتن مهریه از پدر شوهر