راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

آخرین اخبار درباره مرخصی زندانیان

در این بخش خبری سایت راهش اخرین اخبار مربوط به مرخصی زندانیان سراسر کشور را مشاهده می کنید:

مرخصی ۵۰ درصد زندانیان کرمان

به گزارش خبرگزاری فارس، رمضان امیری اظهار کرد: از زمان شیوع کرونا تاکنون ۵۰ درصد از زندانیان استان کرمان به مرخصی اعزام شده‌اند.

 مدیرکل زندان‌ها، اقدامات تامینی و تربیتی استان کرمان بیان داشت: مرخصی بعضی از زندانیانی که به علت شیوع کرونا به مرخصی رفته‌اند باز هم تمدید شده است و یا بعضی از آنها با رضایت شاکیان توانسته‌اند از زندان رهایی یابند و همچنین تعدادی از زندانیان هم زندان با کار شده‌اند.

امیری با تاکید بر این نکته که اعطای مرخصی به زندانیان در شرایط کرونایی در خلوت شدن زندان‌های استان کرمان تاثیر داشته است، ابراز کرد: زندان‌ها بهترین شرایط قرنطینه را در سطح کشور دارند و ما تاکنون مشکلی در زمینه کرونا نداشته‌ایم.

اعطای مرخصی به ۷ هزار زندانی

ایلنا نوشت : سیدحشمت‌الله حیات‌الغیب مدیرکل زندان‌های استان تهران با بیان اینکه ۷ هزار نفر از زندانیان در مرخصی هستند، گفت: ۲ هزار و ۱۰۰ نفر از زندانیانی که ۶ ماه به پایان حبس‌شان مانده بود نیز از مرخصی پایان حبس استفاده کردند و آزاد شدند. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در پاسخ به این سوال که آیا در استان تهران با مشکل کف خوابی زندانیان مواجه هستیم، گفت: ظرفیت زندان‌ها محدود است، ولی با توجه به اعزام ۷ تا ۸ هزار نفر به مرخصی، در حال حاضر کف‌خواب نداریم.

مرخصی ۳۵ زندانی اصفهانی

خبرگزاری میزان – سعیدی سرپرست زندان مرکزی اصفهان گفت: بررسی وپالایش پرونده قضایی بیش از ۱۰۰ نفر از مددجویان توسط دادیار ویژه نظارت بر اجرای احکام زندان منجر به آزادی ۳۵ نفر از آنان با شرایط مرخصی پایان حبس شد و برای ۴۵ نفر از آنان نیز مرخصی اولیه فراهم شد.

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.