راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

تمدید تاریخ وکالت تعویض پلاک + آدرس و تلفن مراکز تعویض پلاک

پس از بازگشایی مراکز تعویض پلاک خودرو در کشور و شروع تازه مشکلات بسیاری از مردم بخاطر اتمام تاریخ وکالت های تعویض پلاک، بنا بر دستور کمیته ملی مقابله با کرونا موضوع تمدید تاریخ وکالت تعویض پلاک در دستور کار قرار گرفت و با این موضوع موافقت شد.

به گزارش سایت حقوقی راهش، بر حسب گزارش صدا و سیما، بسیاری از کسانی که وکالت نامه تعویض پلاک در دست داشتند پس از شروع به کار مراکر تعویض پلاک، به دلیل خاتمه یافتن مدت وکالت در طول دوره تعطیلی این مراکز ، موفق نشدند از وکالت نامه استفاده کنند.

به همین دلیل پلیس به ستاد ملی کرونا پیشنهاد داد تا مدت تعطیلی مراکز شماره گذاری و شیوع بیماری کرونا، به مدت اعتبار وکالت نامه ها اضافه شود که با این موضوع در ستاد ملی مقابله با کرونا موافقت شد.

تمدید اعتبار وکالتنامه‌های منقضی نقل و انتقال خودرو مدت اعتبار و زمان تعویض پلاک این خودروها

سردار سید کمال هادیان‌فر رئیس پلیس راهور ناجا در گفت‌وگو با شبکه خبر صدا و سیما در خصوص تمدید زمان وکالتنامه‌های منقضی شده نقل و انتقال خودرو اظهار داشت:‌ امروز در جلسه شورای کمیسیون مقابله با کرونا که با حضور آقای رئیس‌جمهور و همه اعضا برگزار شد، الحمدلله تصویب شد که ۴۰ روز به زمان وکالتنامه‌ها اضافه شود.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: این افزایش زمان به وکالتنامه‌هایی افرادی که سال قبل وکالتنامه را دریافت کرده‌اند و همچنین به افرادی که امسال وکالتنامه را دریافت کرده‌اند تعلق می گیرد. (عصرخودرو به نقل از تسنیم)

تمدید اعتبار وکالت نامه ها در گیلان

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت : به دلیل به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز تعویض پلاک در استان با هماهنگی های به عمل آمده با مقام قضایی مهلت اعتبار وکالت نامه ها و قراردادهای نقل و انتقالات خودرو به مدت ۵۵ روز کاری تمدید شد. (خبرگزاری صدا و سیما)

مدت اعتبار وکالت نامه‌های تعویض پلاک ایلام هم تمدید شد

سرهنگ ابوالفضل کوهزادی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛گفت : اعتبار وکالت‌های شهروندان برای نقل و انتقال وسایل نقلیه که تاریخ آن‌ها به واسطه تعطیلی مرکز تعویض پلاک در ایام شیوع و انتشار ویروس کرونا منقضی شده است ، از تاریخ پایان وکالت نامه به مدت ۴۰ روز کاری دارای اعتبار می باشند .

او در رابطه با وکالت نامه هایی که شامل این تمدید می شوند اظهار کرد : این ابلاغیه صرفا وکالت نامه‌هایی را که در محدوده زمانی ۲۶ اسفند سال قبل تا ۶ اردیبهشت ماه سال جاری تاریخ اعتبار آن‌ها پایان یافته است را شامل می‌شود .

تمدید اعتبار وکالت نامه در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای اردبیل سرهنگ فتاحی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: همشهریان می توانند با رعایت پروتکل های بهداشتی و لحاظ زوج وفرد پلاک انتظامی خودرو به مراکز تعویض پلاک مراجعه و خدمات دریافت کنند.

وی افزود: کارمندان ساکن مرکز استان نیز برای مواجه نشدن با تجمع جمعیت می توانند از ساعت۱۴ تا ۱۷ به مرکز تعویض پلاک مراجعه کنند.

اطلاعات لازم درباره مراکز تعوض پلاک خودرو

آدرس و شماره تلفن مراکز تعویض پلاک خودرو

 ١- میثم: کیلومتر ١٧ جاده مخصوص کرج – خیابان داروپخش – خیابان روز دارو – تلفن: ١١-۴۴٩٨۶٠٠٠

 ٢- خاوران: کیلومتر ١٠ جاده خاوران – بعد از سه‌راه خاورشهر – تلفن: ٣٣٨۵١٣٣٢

 ٣- الغدیر: یافت آباد – بلوار الغدیر – خیابان اکبرحسینی – تلفن: ۶۶١٣٣۶٩٣

 ۴- یادگار امام (ره): اتوبان یادگار امام – خیابان زنجان شمالی – جنب ستاد ترخیص خودرو – تلفن: ۶۶٢۵۶٧٢٩

 ۵- اتحاد: تهرانپارس – حکیمیه – خیابان اتحاد – اتحاد ۵ غربی – تلفن: ٧٧٣٩٣٠٣٠

 ۶- واحد شماره‌گذاری مستقر در شرکت ایران خودرو: کیلومتر ١۴ جاده مخصوص کرج – مرکز شماره گذاری مستقر در شرکت ایران خودرو تلفن: ۴۴٩٣۴۴۴۵

 ٧- واحد شماره‌گذاری مستقر در شرکت سایپا: کیلومتر ١١ جاده مخصوص کرج – مرکز شماره گذاری مستقر در شرکت سایپا – تلفن: ۴۴٩٠۶۶١٠

 ٨- واحد شماره‌گذاری مستقر در شرکت آسان موتور: کیلومتر ٨ جاده مخصوص کرج – مرکز شماره‌گذاری شرکت آسان موتور – تلفن: ۴٨۶۴۵٧۴٧

 ۹- خلیج: کیلومتر ٧ جاده قدیم کرج – بلوار خلیج فارس – خیابان رهنما – جنب ستاد ترخیص خودرو – تلفن: ۶۶٢۶٠٢۶٢

 ١٠- چیتگر: کیلومتر ١٢ جاده مخصوص کرج – تلفن: ۴۴٩٠١٩٢٩

۳/۵ - (۱ امتیاز)
2 نظرات
  1. جلال می گوید

    به نظر من تمدید تاریخ وکالت نامه های تهران و حومه نیازمند مدت بیشتری میباشد

  2. نعمت الا خداویسی می گوید

    سلام من یک دستگاه تراکتور خریداری کردم وازطرف وکالت سه ماهه گرفتم ومتاسفانه به خاطر شیوع کرونا ووضعیت قرمز تعویض پلاک انجام نداده ام مهلت سه ماهه تمام شد و۲۰روزازمهلت سه ماهه گذشته لطفا راهنمایی کنیدسپاس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.