زمان واریز حقوق مهرماه ۹۹ بازنشستگان کشوری

زمان واریز حقوق مهرماه ۹۹ بازنشستگان کشوری هنوز اعلام نشده است اما با توجه به اینکه در تیرماه معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر روز ۲۹ تیرماه خبر داده بود، احتمالا حقوق مهرماه ما نیز بیست و نهم و یا سی ام مهرماه پرداخت شود.

پرداخت حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید

اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در گفت و گوی تلویزیونی با شبکه خبر درباره صدور احکام همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، اظهار کرد: همسان سازی حقوق یکی از مطالبات به حق بازنشستگان در این ۱۴،۱۵ سال بوده است که برای رفع تبعیض بین شاغلان و بازنشستگان باید این کار انجام می‌شد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اینکه هماهنگی‌هایی لازم که در سطح دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری اتفاق افتاد، گفت: دستور العمل‌هایی را رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته اند و در نهایت احکام دیروز صادر شد.

افتخاری با بیان اینکه حقوق بازنشستگان به ۹۰ درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه خودشان افزایش یافت، افزود: این احکام از دیروز بر روی سایت است، اما حجم مراجعه به سایت زیاد بوده به همین دلیل دسترسی ممکن است سخت باشد و حقوق مهرماه براساس همین احکام پرداخت می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگان می‌توانند، از ریز جزئیات احکام جدید در سایت صندوق بازنشستگی کشوری، سایت sabasrm.ir و یا نرم افزار خاتم و اطلاعات کسب کنند. (خبرگزاری دانشجو)

خبرخوش برای بازنشستگان + جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان مهرماه ۹۹

حقوق بازنشستگان کشوری مهرماه ۹۹ افزایش می یابد. افزایش حقوق بازنشستگان با اعمال همسان سازی حقوق بازنشستگان از مهر ۹۹ خبر خوشی است که یک فعال صنفی امروز آن را منتشر کرده است. افزایش حقوق بازنشستگان با اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان با شاغلان همطراز خود بیش از قبل می شود. جزئیات اجرای مرحله دوم افزایش حقوق بازنشستگان مهرماه ۹۹ را در خبر راهبرد معاصر بخوانید.

فرج کمیجانی (فعال صنفی بیمه‌شدگان کشوری) که به همراه جمعی از نمایندگان بازنشستگان این صندوق در جلسات با رئیس سازمان برنامه و بودجه شرکت داشته، شایعات موجود در مورد همسان‌سازی را رد می‌کند و می‌گوید: طرح ارزشمند همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با نود درصد حقوق ناخالص مشمول کسور شاغلین همتراز، مستند به ظرفیت‌های قانونی و دولت خصوصا اختیارات رئیس سازمان برنامه و بودجه طراحی و به تصویب هیات وزیران رسیده؛ این طرح هیچ گونه شبهه یا ایراد قانونی ندارد و کاملا مطابق قانون انجام گرفته پس هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

فیلم خبری مرتبط با حقوق بازنشستگان

لینک دریافت فیش حقوق بازنشستگان

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.