بر اساس اعلام رییس مرکز توسعه حل اختلاف، فعالیت شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا بر اساس مصوبه ستاد ملی کروناست.

فعالیت شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا

به گزارش سایت حقوقی راهش، حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی در خصوص پاسخگویی به مراجعه کنندگان با اشاره به بخشنامه‌ای که از سوی معاون اول قوه قضاییه صادر شده است، گفت: مدیران شوراهای حل اختلاف در هر استانی باید به صورتی برنامه‌ریزی کنند تا هم خدمت رسانی به مردم تعطیل نشود.

بر اساس اعلام رییس مرکز توسعه حل اختلاف، فعالیت شوراهای حل اختلاف در ایام کرونا بر اساس مصوبه ستاد ملی کروناست.

فعالیت شوراهای حل اختلاف بر اساس مناطق مختلف

این مقام مسئول در قوه قضائیه اعلام داشت: برنامه ریزی در خصوص خدمت رسانی باید طوری باشد که جمعیت حاضر در هر مجتمع کاهش یابد به صورتی که در مناطق قرمز به حد یک سوم، در مناطق نارنجی ۵۰ درصد و در مناطق زرد به حد ۶۶ درصد برسد.

رئیس مرکز توسعه حل اختلاف افزود: نحوه دورکاری، مرخصی و حضور افراد در مجتمع‌ها، بر عهده مدیران هر یک از مجتمع‌ها در هر یک از استان‌ها خواهد بود.

اقدامات شوراهای حل اختلاف تهران برای مبارزه با کرونا

با هدف مقابله با ویروس کرونا چهار مرحله توزیع محلول ضدعفونی، ماسک، دستکش و محافظ صورت و سه مرحله ضد عفونی و گندزدایی ساختمان‌های ستادی و مجتمع‌های شورای حل اختلاف استان تهران صورت گرفته است.

با عنایت به آنکه دوام خدمت رسانی به مردم جز با حضور و سلامت کارکنان میسر نیست و این ویروس منحوس قدرت انتقال بسیار بالایی دارد، لهذا توزیع ملزومات حفاظت فردی برای تمامی کارکنان اعم از قضات، اعضا، دبیران و دیگر کارکنان در دستور کار قرار گرفت و به صورت مرتب لوازم حفاظت فردی نظیر دستکش، ماسک و محافظ صورت (شیلد) در اختیار کارکنان مجتمع‌ها قرار می‌گیرد. (منبع: ایسنا)

Zeen Social Icons

مطالب بیشتر
حضانت فرزند
اسقاط حق حضانت فرزند بعد از بذل مهریه