راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

فعالیت مراکز تعویض پلاک در نیمه دوم آذرماه

فعالیت مراکز تعویض پلاک و اعتبار وکالتنامه ها در نیمه دوم آذرماه اظهارات و اطلاعیه های پلیس به شرح زیراست:

فهرست مطالب فعالیت مراکز تعویض پلاک در نیمه دوم آذرماه:

  • کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟
  • فعالیت مجدد مراکز تعویض پلاک لرستان
  • فعالیت مراکز تعویض پلاک خودرو بوشهر از ۱۵ آذر
  • تعطیلی مراکز تعویض پلاک استان مازندران در شهر‌های قرمز
  • مراکز تعویض پلاک در استان مرکزی از ۱۵ آذر باز هستند

کدام مراکز تعویض پلاک از شنبه باز است؟

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از آغاز به کار مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در مراکز استان هایی که به وضعیت نارنجی درآمده‌اند خبرداد.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از بازگشایی مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های نارنجی و افزایش اعتبار ۱۵ روزه به وکالتنامه‌های منقضی خبر داد.

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از آغاز به کار مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در مراکز استان هایی که به وضعیت نارنجی درآمده‌اند خبرداد.

به گزارش فارس رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: از روز شنبه ۱۵ آذر تمام مراکز استانها به غیر از ۱۰ مرکز استان که هنوز در وضعیت قرمز قرار دارند خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک انجام می‌شود.

وی گفت: مراکز استان‌های مازندران، گلستان ،گیلان ،کهگیلویه و بویراحمد، سیستان و بلوچستان ،خراسان رضوی، خراسان شمالی، اردبیل، قزوین و فارس از جمله مراکز استان‌ها هستند که هنوز در وضعیت قرمز بوده و مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری آن ها تعطیل است.

وی با بیان این مطلب که مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در استان تهران نیز از روز شنبه فعالیت خود را انجام خواهند داد اعلام کرد: ساعت کاری مراکز تعویض پلاک با افزایش یک ساعته از ساعت ۷ صبح تا ۱۵ به هموطنان خدمت ارائه خواهند کرد.

وی در پاسخ به دیگر پرسشی در خصوص وضعیت وکالتنامه های منقضی اظهار داشت: وکالتنامه های خرید خودرو که از یکم تا پانزدهم آذرماه منقضی شده‌اند به مدت روزهای تعطیل یعنی ۱۵ روز دیگر اعتبار دریافت کرده‌اند.

سرهنگ محمدی به هموطنان توصیه کرد: برای شماره گذاری و تعویض پلاک عجله نداشته و با نوبت دهی اینترنتی بازه زمانی مد نظر خود را برای مراجعه به مراکز تعویض پلاک انتخاب کنند

فعالیت مجدد مراکز تعویض پلاک لرستان

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان از فعالیت مجدد مراکز تعویض پلاک با نوبت ‌دهی اینترنتی خبر داد و گفت: آموزش و آزمون‌های عملی آموزشگاه‌های رانندگی برگزار می‌شود.

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد از آغاز فعالیت مجدد مراکز تعویض پلاک با نوبت‌دهی اینترنتی خبر داد اظهار داشت:کلیه مراکز شماره‌ گذاری و تعویض پلاک در شهرهای با وضعیت نارنجی و زرد استان آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز هستند.

وی افزود: اگر اعتبار وکالت‌ نامه‌های اشخاصی که از تاریخ اول آذر ماه سال ۹۹ تا روز بازگشایی مراکز تعویض پلاک منقضی شود، به مدت روزهای تعطیل (مطابق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا) دارای اعتبار اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان لرستان عنوان کرد: خدمات شماره گذاری در مراکز تعویض پلاک به شهروندان صرفا با داشتن نوبت دهی اینترنتی تا ساعت ۱۷ ارائه می‌شود.

فعالیت مراکز تعویض پلاک خودرو بوشهر از ۱۵ آذر

رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو از شنبه ۱۵ آذر آماده ارائه خدمات به مردم هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سرهنگ قدرت الله کشکولی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر بیان کرد: همه مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک خودرو در شهر‌های با وضعیت نارنجی و زرد از فردا(شنبه ۱۵ آذر) فعالیت خود را از سر می‌گیرند.

او بیان کرد: اگر اعتبار وکالتنامه‌های اشخاصی که از تاریخ اول آذر تا روز بازگشایی مراکز تعویض پلاک منقضی شود، به مدت روز‌های تعطیل (مطابق مصوبه ستادملی مقابله با کرونا) دارای اعتبار خواهند بود.

تعطیلی مراکز تعویض پلاک استان مازندران در شهر‌های قرمز

مراکز تعویض پلاک استان مازندران در شهر‌های قرمز، هفته آینده تعطیل هستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران گفت: مراکز تعویض پلاک استان مازندران در شهر‌های قرمز، از شنبه ۱۵آذر تا پایان هفته آینده تعطیل هستند.

سرهنگ باقری افزود: مراکز تعویض پلاک شهر‌های ساری، آمل، نور و محمودآباد که وضعیت قرمز دارند، هفته آینده تعطیل هستند.

وی تصریح کرد: تمامی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در شهر‌های با وضعیت نارنجی از روز شنبه ۹۹/۰۹/۱۵ آماده ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود.

مراکز تعویض پلاک در استان مرکزی از ۱۵ آذر باز هستند

فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در شهر‌های نارنجی و زرد از ۱۵ آذر فعالیتشان را آغاز می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، طبق اعلام پلیس راهور ناجا تمامی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در شهر‌ها و استان‌های با وضعیت نارنجی و زرد از روز شنبه ۹۹/۰۹/۱۵ آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز خواهند بود.

شهرستان‌های استان مرکزی هم که در وضعیت زرد و نارنجی هستند شامل این موضوع شده و مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان از ۱۵ آذر فعالیتشان را آغاز می‌کنند.

به گفته سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک استان مرکزی از وضعیت قرمز خارج شده و بجز تفرش که از نظر ستاد مقابله با کرونا وضعیت زرد دارد بقیه شهر‌های استان وضعیت نارنجی دارند.

به این مطلب امتیاز بده post
1 نظر
  1. پروین می گوید

    نوبت میخوام برا تعویض پلاک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.