راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

وکالت امور کاری و اداری درخواست گرین کارت

برخی از افرای که در قرعه کشی ویزای امریکا و لاتاری شرکت می‌کنند و برنده می‌شوند برای انجام امور اداری خود جهت مراجعه به سفارت آمریکا در ترکیه وکالت کاری می‌دهند که شخصی به جای آن‌ها به سفارت ایالات متحده امریکا در کشور ترکیه و کلیه دوایر و مقامات مربوطه آن مراجعه کند و برای درخواست و دریافت ویزا و روادید و گرین کارت به نام وی اجازه و وکالت رسمی داشته باشد.

در ادامه بخشی از نمونه محضری این وکالت را ملاحظه می‌کنید:

نمونه وکالت محضری امور کاری و اداری مراجعه به سفارت امریکا در ترکیه

مراجعه به سفارت ایالات متحده امریکا در کشور ترکیه و کلیه دوایر و مقامات مربوطه آن و درخواست و دریافت ویزا و روادید و گرین کارت به نام موکل و تشکیل پرونده و پیگیری پرونده‌های متشکله و مراجعه به ادارات پست وPTTو****

لینک خرید متن کامل این نمونه وکالت نامه

قیمت ۵۰ هزار تومان

گرین کارت چیست؟

کارت سبز یا گرین کارت (به انگلیسی: Green Card) به کارتی گفته می‌شود که نشان دهنده اقامت دائم در ایالات متحده آمریکا است.

کارت مقیم دائم ایالات متحده (فرم آی-۵۵۱ USCIS) یک کارت شناسایی است که به وضعیت مقیم دائم یک بیگانه در ایالات متحده گواهی می‌دهد. گرین کارت آمریکا در واقع اجازه اقامت دائم، کار، تحصیل، زندگی و مسافرت به آمریکا بدون استفاده از سایر مزیت‌های شهروندی آمریکا، نظیر حق رأی می‌باشد. دریافت این کارت از طریق کانال‌های خانوادگی، پناهندگی، شغلی و قرعه‌کشی امکان‌پذیر است. یکی دیگر از راه‌های دریافت کارت سبز اثبات برجستگی علمی یا ورزشی، مثلاً از طریق داشتن رکوردهای بین‌المللی است. .

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.