یونیک فاینانس قانونی است یا کلاهبرداری ؟ + فیلم دستگیری لیدرها

یونیک فایننس صرفا نامی جعلی برای این گروه کلاهبرداری جذب سرمایه به شیوه هرمی است که خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک آمریکا که به خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی چون Apple ، Alphabet، Face book می پردازد، معرفی کرده است.

وضعیت یونیک فاینانس

حدود دو دهه پیش، شرکت های هرمی در کشور ما برای اولین بار مطرح شدند. در آن زمان مردم اطلاعی از نحوه فعالیت این شرکت ها نداشتند و به همین دلیل، این شرکت ها تنها با وعده کسب درآمد هنگفت در ظرف مدت زمانی کوتاه و البته بدون هیچ کار و زحمتی، افراد زیادی را فریب دادند و از آن طریق توانستند سرمایه هنگفتی از کشور را به تاراج برند.

اما در حال حاضر، پس از گذشت چندین سال و کسب تجربیات تلخ و همگام با اطلاع رسانی در این رابطه، شیوه های فریبکارانه و وعده های پوچ گذشته برای جذب کردن و فریب دادن مردم برای مشارکت در این طرح های هرمی، کافی نیست و کلاهبرداران و ذی نفعان این شرکت ها، می بایست برای جذب افراد و متقاعد کردن آنها برای سرمایه گذاری، متمرکز تر عمل کرده و شیوه های جدیدی که جذاب و فریبنده باشد، پیدا کنند.

یکی از شیوه های نوین جذب افراد، ادعای تاسیس شرکتی خارجی با مشارکت در سود سهام شرکت های مطرح دنیا می باشد.

اخیرا شرکتی هرمی با پوشش سرمایه گذاری در بورس نزدک (NASDAQ ) آمریکا به نام “unique finance” مشغول فعالیت و عضوگیری می باشد.

این مجموعه، نام شرکتی منحل شده در زوریخ سوئیس را انتخاب کرده و از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. در واقع یونیک فایننس صرفا نامی جعلی برای این گروه کلاهبرداری جذب سرمایه به شیوه هرمی است که خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک آمریکا که به خرید و فروش سهام شرکت های مطرحی چون Apple ، Alphabet، Face book می پردازد، معرفی کرده، و شعار خود را ارتقای سطح زندگی و درآمد مردم، معرفی می کند.

این شرکت، اطلاعات معاملات بورس که همگی ساختگی و از اطلاعات لحظه ای بورس که در اختیار عموم قرار دارد را استخراج کرده و خود را فعال در حوزه سرمایه گذاری در این سازمان معرفی می کند.

در صورتی که ماهیت واقعی این شرکت، هرمی است و در سیستم آن، ۱۰۰۰۰ نفر سرمایه خود را از دست می دهند تا اینکه یک نفر واقعا به درآمد وعده داده شده در شرکت، دست یابد.

شرکت با این شیوه جدید و با استفاده از نام شرکت های مطرحی چون Apple، Face book، Microsoft، و Yahoo به فریب مردم پرداخته و از طریق آن کلاهبرداری می کند. 

این شرکت هرمی در تبلیغات، خود را یک کمپانی سرمایه گذاری و یا شرکت مدیریت مالی و crowd funding واقع در شهر زوریخ سوئیس معرفی می کند.

بر طبق ادعای شرکت تیم کاری آن متشکل از یک گروه معامله گر که همگی تحصیل کرده و با تجربه کاری در بازارهای مالی و معامله و ساخت کسب و کار هستند.

از ادعا های دیگر شرکت این است که توانسته با ثبت نرم افزارهای انحصاری خود در زمینه تجارت الکترونیک با ارزش چند میلیون دلاری، بر امنیت و اعتبار خود بیافزاید.

همچنین شرکت ادعا می کند که بیش از ۱۸۰۰ نفر trader در بیش از ۳۰ کشور دنیا دارد که بر طبق مستندات مشخص شده همه این موارد کذب بوده و هیچ فعالیت مولد اقتصادی یا سرمایه گذاری در فعالیت این شرکت مطرح نیست.


در سایت این شرکت، ادعا شده است که در بازارهای جهانی حضور دارند، اسامی بازار های معرفی شده توسط شرکت به شرح زیر است:


• بورس اوراق بهادار نیویورک  (شامل بورس نیویورک و بورس نزدک)
• بورس اوراق بهادار لندن
• بورس اوراق بهادار فرانکفورت
• بورس اوراق بهادار لوگزامبورک
• بورس اوراق بهادار تورنتو
• بورس اوراق بهادار استرالیا


البته همه این موارد کذب بوده و کار شرکت صرفا جذب سرمایه به صورت هرمی است و شرکت با دریافت سرمایه از افراد جدید الورود، به پرداخت سود اندکی به افراد بالای هرم می پردازد.

اسناد زیر نشان می دهد که این شرکت وجهه قانونی ندارد و خود را به دروغ شرکتی قانونی جلوه می دهد:


• این شرکت در لیست اخطار سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس  قرار دارد.


• این شرکت در لیست هشدار کنسول امنیت بین الملل  قرار دارد.مدیران شرکت unique finance


در سایت شرکت افراد زیر به عنوان مدیران این شرکت معرفی شده اند:
Harry Oliver
Hua chung
Danial Hartmann
Robert Erickson
Collen c.Davis
Harley Warren
اما تاپ لیدر ها و اشخاصی که این سیستم را در ایران راهبری می کنند، افرادی با نام های “ن ت” و “م  د” هستند که اغلب پایه کار و معرفی خود را پرزنت در لابی هتل ها قرار داده اند.


سرویس هایی که شرکت ادعا می کند، ارائه می دهد:


• Trading cource
• Portfolio management
• Ongoing review services
• Online trading platform
 

شیوه کار و پلن درآمدزایی unique finance

لیدرها و سرشاخه های این شرکت هرمی، با ظاهری لاکچری که به نوعی نمایانگر فرد موجه، تحصیلکرده و مطلع از کارگذاری ها و موفق در سرمایه گذاری در شرکت های خارجی است، در هتل های معروف و لاکچری افراد را دعوت به کار می نمایند و کار را طوری جلوه می دهند که گویی هیچ گونه ضرری در آن وجود ندارد و چون این کار وابسته به خرید سهام شرکت های مطرحی است که هر روز موفق تر و پیشرفته تر از پیش هستند، اطمینان فرد قربانی را جلب می کنند. حال آنکه تقریبا همه این معرف ها می دانند که شرکت، یک شرکت کلاهبرداری است. امابرای دستیابی به سود، اقدام به معرفی آشنایان خود به کار می نمایند.

  اخبار و اطلاعات جدید درباره یونیک فاینانس + فیلم

هر فرد برای عضویت در این شرکت در ابتدا می بایست حداقل مبلغ ۱۰۰۰ دلار سرمایه گذاری نماید و سپس می تواند به فعالیت و عضوگیری بپردازد.

هر فرد پس از عضویت می تواند تنها سه نفر زیر مجموعه مستقیم داشته باشد و در صورتی که در هر سه زیر شاخه ی معرف مبلغ ۵۰۰۰ دلار سرمایه گذاری صورت گیرد، معرف مبلغ ۱۰۰۰ دلار به عنوان جایزه دریافت می نماید.

اما اگر تعادل ۵۰۰۰ دلار در حتی یکی از این سه زیر شاخه برقرار نشود، هیچ جایزه ای دریافت نمی کند و تنها برای سرمایه گذاری که انجام داده، و به ازای هر نفر عضو جدید، ماهیانه ۳ دلار کمیسیون دریافت می کند.

مشاهده می شود که لزوم برقراری تعادل ۵۰۰۰ دلاری در شاخه های سه گانه برای کسب پورسانت ۱۰۰۰ دلاری، عملا عضوگیری و فریب افراد را به دنبال خواهد داشت چرا که فرد سرمایه گذار، عملا از طریق عضوگیری به پورسانت قابل توجه دست می یابد و در غیر این صورت سرمایه گذاری عملا بی معنا است.

به همین دلیل افرادی که در این شرکت هرمی سرمایه گذاری می کنند، اغلب با راه اندازی کانال های تلگرامی فعالیت و تولید محتوای انگیزشی و آموزشی، سعی در جذب افراد جدید الورود داشته و به همین واسطه به ازای هر ۱۰۰۰۰ نفر سرمایه گذار، یک نفر به درآمد مطلوب می رسد. با توجه به توضیحات داده شده می توان گفت ریسک سرمایه گذاری در این شرکت بالای ۹۸ درصد می باشد.

شرکت چگونه پرداخت سود ثابت در بازار سهام را توجیه می کند؟

افرادی که حداقل اطلاعاتی در مورد بازار سهام داشته باشند، می دانند که امکان ندارد با سرمایه گذاری در این بازار، به سود ثابتی رسید.

همچنین ماهیت سرمایه گذاری در بازار سهام با تلفیق سود و زیان تعریف می شود و هیچ گاه نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان سود برای سرمایه گذاری در این حوزه تعریف کرد.

اما شرکت برای توجیه این امر ادعا می کند که تنها ۳% از سود سرمایه گذاری خود را به افراد سرمایه گذار پرداخت می کند و با توجه به اینکه ۳% از سود سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی چون اپل و مایکروسافت بسیار ناچیز است و سود ۱۰۰ تا ۲۰۰ درصدی روزانه، شرکت می تواند سود ناچیزی را به صورت ثابت پرداخت کند.

چرا که حتی اگر یک روز سود نکند، با توجه به سود کلانی که در هر روز به دست می آورد، می تواند کمیسیون ثابتی را برای سرمایه گذاران در نظر گیرد حال آنکه تمام این ادعاها کذب محض بوده و در این شرکت هرمی، سرمایه گذاری نه در Nasdaq و نه هیچ بازار دیگری وجود ندارد و شرکت صرفا از طریق سرمایه گذاری افراد جدید الورود، سود ناچیزی را به افراد فعال و بالای هرم پرداخت می کند ومابقی افراد همه دچار زیان و خسران می شوند.

ریشه یابی علل گرایش مردم به این شرکت هرمی

ریشه گرایش مردم به این شرکت های هرمی که هر روز با نام و شیوه جدیدی اقدام به جذب سرمایه و کلاهبرداری می نمایند را می توان در چند مورد خلاصه کرد:

اول اینکه با توجه به شرایط نا مساعد اقتصادی در کشور، افرادی که سرمایه های خرد و اندکی دارند، قادر به سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی مطمئنی نیستند و با شنیدن نام شرکت های مطرحی چون اپل و شرکت های خارجی که در بستر اقتصاد پیشرفته تر آمریکا و اروپا فعالیت می کنند، به گمان اینکه سرمایه گذاری مطمئن و سود دهی انجام می دهند، به این شرکت ها اعتماد می کنند که در نهایت منجر به خروج مبالغ کلان ارز از کشور بدون ورود هیچ سرمایه ای به کشور، می شوند.

مورد دیگر اینکه به دلیل ظاهر بین بودن و فرهنگ برند گرایی که در بین جوانان بسیار رایج است، برخی جوانان با مشاهده کالاهای لوکس و لاکچری که در اختیار لیدرها و افرادی که در حال پرزنت آنها هستند، قرار دارد، گمان می کنند که با عضویت در این شرکت ها می توانند به آن موارد دست یابند. ضمن اینکه شرکت یونیک فایننس با به یدک کشیدن نام شرکت هایی چون اپل و مایکروسافت که حتی کالاهای آنها در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد، به فریب افراد می پردازند.

در نهایت می توان نتیجه گرفت که خلا قانونی در برخورد سریع و به جا با این شرکت های هرمی و همچنین عدم فرهنگ سازی در بین افراد جامعه و نبود فعالیت های اقتصادی مولد با سرمایه های اندک، موجب پیدایش و رشد اینگونه شرکت ها شده است.

امید است با افزایش آگاهی به مردم و تقویت بنگاه های کوچک و زود بازده توسط دولت محترم، بتوان جلوی پیدایش و فعالیت اینگونه شرکت ها را که با خروج ارز، موجب زیان های جبران ناپذیری به بدنه اقتصادی کشور می شوند، گرفت. 

دستگیری سرشبکه های شرکت یونیک فایننس

دستگیری اعضای شبکه هرمی یونیک فایننس

124 دیدگاه

 1. من خودم ۸ ماهه هستم کسی رو جذب هم نکردم ولی تا الان اصل سرپایه ام رو دریافت کردم دوستان خودمم هم تو این کارن همه پولشون رو گرفتن در کل من کسی رو ندیدم ناراضی باشه

  • زبل خان شما بدون جذب کسی چطوری هزار دلار رو تو هشت ماه درآوردی در صورتی که برا هزار دلار ماهی شصت دلار میده که هشت ماه میشه چهارصد و هشتاددلار؟!

   • جناب زرنگ من فعالیتی نداشتم چند ماه اول و کسی که از طریقش جذب کار شده بودم خودش کار کرده بود و چند نفری هم تو مجموعه من گذاشته بود این کمکم کرد که زودتر از اون چیزی که فکر میکنم هزارتا رو نقد کنم.من چیزی که گرفتم و نقد کردم رو دارم میگم و کسی هم بخواد نشونش میدم حسابم رو.

    • زبل خااان منم کسی رو ناوردم ولی با قیمت دلار ک رفت بالا پولو نقد کردم و هزار دلارمو در اوردم با دلار ۱۰تومن اومده بودمه لازم نیست ک کسی رو بخای بیاری

     • چرا داری دوروغ میگی اخه منم هستم یه احمقی منو برد هیچکدوم نمیان ۳تا دست برات بسازن

    • عزیز دل سرمایشون که به ریال گذاشتن و اینکه توی مملکت قیمت دلار یهویی رفت بالا باعث شد که ایشون در طی ۸ ماه اصل پولشون به که به ریال گذاشتن بهشون برگرده

    • سلام میشه کمک کنین من رو برا یونیک .من چطوری میتونم برداشت داشتهباشم چطوری میتونم پولم رو بگیرم

     • تنها راهی که میتونی به پولت برسی کلاه گذاشتن سر یه بدبخت پولش رو بگیری هیچ راه دیگه ای نداره

   • سلام،اکسپرت کسی خواست دارم،زیر قیمت میدم

   • من ۱۸ ماهه عضو شدم و کلا کلاهبرداری هست. هر سه ماه میگن باید هویتتون تایید بشه و ایرادهای عجیب میگرند تا خسته بشی و ادامه ندید. من از طریق یک نفر کاملا قابل اعتماد وارد شدم ولی سرمایه ام از دست رفته و اون شخص قابل اعتماد هم دیگه اعتبارش را پیش من از دست داده.من به همه توصیه میکنم فریب نخورید اصلا. یونیک فاینانس کلاهبرداری هست بهتره پولتون رو در حساب بانکی ایران نگه دارید. اصلا معلوم نیست این یونیک فاینانس کس هست پس فریب نخورید، فریب نخورید باز هم میگم فریب نخورید چون همش دروغه.

    • سلام لطفا مرا راهنمایی کنید این شرکت یونیک فاینانس واقعا میشه اعتماد کرد یا همش کلاه برداری؟؟؟؟؟ واقعیت بگید 🙏🙏🙏

     • سلام. من که سرمایه گذاری کردم و کاملا راضی هستم. راحت وریفای شدم. اینکه چه شخصی شما رو وریفای میکنه مهمه. اینکه دقت داشته باشن اسپل اسمتون دقیق مثل پاسپورتتون یا ترجمه کارت ملیتون باشه. الان بخاطر کرونا یه مقدار زمان وریفای طولانی تر شده ولی خب اگه ریجکت شده وریفای شما حتما مشکلی داشته عکسی که ارسال کردن. امیدوارم که مشکلتون سریع تر حل بشه عزیزم‌ . از سرمایه گذاریتون پشیمون نشین. مطمئنا کسی که این کار رو به شما پیشنهاد داده واسش عزیز بودین که بهتون گفتن.

      همین روندسود دهی توی پلتفرم کارگزاری های داخلی انجام میشه ولی خب متاسفانه نمیدونم چرا پول دار بودن واسه وزیری که بچش خارج از کشور هست حلاله ولی به ما مردم حرومه.

    • شما از طریق بیت کوین و وریفای میتونین پولتون رو برداشت بزنین وریفای حدود چند روز طول میکشه
     متاسفانه معلومه تو تیم خوبی نیستین که جزئی ترین مسئله رو آموزش ندادن

  • سلام،الانم هنوز اکسپرت هات نقد میشه یا نه

  • دوستان ببینید شرکت یونیک کلاهبرداری نیست
   ولی ایرانی جماعت بدرد کار تیمی نمیخوره
   یک مثال شما ببینید تو کشور ما ورزش های تک نفره موفقتر از ورزشهای تیمیه
   مثلا کشتی از اونور بسکتبال
   چون ایرانی فقط فکر رشد خودشه و بقیه براش مهم نیست ولی تو حرف اوف اوف خدای ادعا که نه من با بقیه فرق میکنم و این حرفا
   اما خود شرکت درسته کلاهبرداری نیست ولی رفتارش جوریه که کلاهبرداری کنه
   برای نمونه من الان دو ماهه دو سالم تموم شده تموم مدارکم رو همونجوری که خود شرکت گفت ارسال کردم بعد یک ماه که مدارکم رو ارسال کردم یک بهونه واهی گرفته که شما باید شناسه ملی خود را بجای شماره ملی خود درج کنید و هیچ توضیح دیگه نداده که این تصحیح شده رو به چه صورت بفرستی
   و واقعا هیچ راهی هم نیست که تصحیح کنی
   بعد از اونور پیام داده تا ۹۰روز کارتو انجام ندی حسابت کلا جمع میشه و برگشت پولی در کار نیست
   همون روز اول بگید اقا نمیدیم اینکارا چیه
   حالا جالبش اینه کسی که مثلا لیدره بالای خدا تومن پول گرفته بهش میگیم خوب چیکار کنیم میگه دعا کن درست بشه
   اقا با سلام و صلوات کاری درست نشده
   الکی پولتون رو توی جوب نریزید
   اگر پول زیاد دارید که از جیبتون میریزه خرج عشق و حالتون کنید ولی به خورد این نکبت ها ندید

   • بله هنوز هم نقد می شه و هیچ ممانعتی وجود نداره

    • دوستان یونیک فایننس که اینقدر یک عده سنگش رو به سینه میزنند حدود ۵ماهه هیچکس ازش پولی دریافت نکرده و اینهایی که برداشت زدن به صورت داخلی و شبکه ای برای هم دیگه نقد کردن . طبق تجربه بهتون میگم سیستمی هرچند معتبر و جهانی وقتی خروجی از خودش نداره یعنی کلاهبرداری و به زودی جم خواهد شد و فقط داره نفس های اخرش رو میکشه حالا خود دانید شما بیاید ب نفع منع نیاید هم به ضرر من پس خودتون تصمیم بگیرید

     • شما spنامبر خودتو بفرست من برات چک‌میکنم اگر spنداری دوست عزیز ….

    • باز خوبه جوابی به شما دادن… من که ۴ماهه مدارک فرستادم اصلا انگار نه انگار…شرکت معظمشون فقط باده… دوتا کارمند نداره به این چیزا رسیدگی کنن … یه روزم میترکه …

    • دروغ نگو به مردم تو هم حتما از لیرهای این شبکه هستی که همش دارید مردم رو فریب میدید. خجالت بکشید برای پول دست به هر کاری میزنید. سرمایه من را اشخاصی کلاهبرداری چون شما به باد دادند

   • راست میگی شرکت که کلاهبردار نیست ولی خوب بلده سر ملت کلاه بزاره 😆😆😆😄😄

  • شما که انقد دلسوز مردمین چرا از مالباخته ها موسسات ایرانی حرف نمیزدین؟

  • منم راضیم
   تواین شرکت دوتا حساب دارم تا پایان دو سال سرمایه ۳/۵برابر میشه حتی بدون فعالیت بازار بابی

 2. اگه اسم یونیک فایننس و فارکس و این چیزا به گوشتون خورد و بهتون گفتن در ازای پرداخت ۱۰۰۰ دلار به بالا، بهتون سود پرداخت میکنیم و اگه کسی رو‌ معرفی کنید که همینکارو کنه هم یه سود دیگه بهتون میدیم، شما با یه طرح #پونزی یا هرمی روبرو هستین.

  • یونیک با فارکس که یه بازار بین المللی هست اصلا کنار هم نزار که من تریدر بهم بر میخوره. فارکس کل جهان فعالیت دارن و اساتید بزرگی مثل علی تقی خان مدرس و تحلیلگر این بازار هستش.

   • متاسفانه شما تفاوت پانزی و هرمی و نتورک و … رو نمیدونید.لطفا با بیسوادی خودتون دیگران رو ب اشتباه نندازین

  • فارکس یه بازار جهانیه اما یونیک یه شرکت با یه مدیر که دست سازه

   • یونیک یک کارگزار بین المللی در بازار بورس هست که در تمام کشورها دفتر نمایندگی داره و عمده سهام این شرکت مربوط به یک شرکت دولتی قدرتمند در امریکاست

    • زیادی شما رو متوهم کردن
     این شرکت کلا یه دفتر تو انگلیس داره با متراژ ۱۸ متر و یک کارمند و شرکت ضرر ده هست و هرچی راجبش بهتون گفتن داستانهای ساختگیه و شما در اصل فقط یه طعمه برای بالا دستی ها هستین خانم محترم

 3. یه سری اقوام داریم،اینا دست از سر خوشبخت کردن ما بر نمیدارن
  اوایل با گلدکوئیست، بعد پنبه ریز، بعد ابر تجارت کهکشان، بعد بیز حالا مدرن تر شدن جای دستمال کاغذی سهام میفروشن اونم توی یونیک فایننس. فارکس رو هم قبول ندارن.

  • خخخخخخ

  • مرسی از اینکه با سواد هستی و مطالعاتت از منابع معتبر و کتاب های تخصصی و عمومی باعث شده که طرح های پونزی و هرمی و بازاریابی شبکه ای رو یکی بدونی. دمت گرم، پس خدا رو شکر بابت افرادی که سواد و مطالعشون از شما کمتر بوده و در طرح های کاملا قانونی با کمپانی های با اعتبار و محصولات با کیفیت دارن درآمدهای متناسبی کسب میکنن و شما همچنان چشمت به اقوامتِ.
   آرزوی آگاهی برای شما.

   • درواقع ی شرکت سر کاری ازوردیهای جدید پول میگیرن ویه مقدار سود به زیر مجموعه هاشون میدن بااین روش کلاه برداری میکنن وسود خوبی به جیب میزنن

 4. هرمی های بزرگتر از این زمین خورده اند، دیر و زود شاید اما سوخت و سوز نه!
  ماشین و آفیس لیدر و رویای سود هنگفت، اغواگر است، شرایط اقتصادی کشور هم بد!
  اما خب از چاله به چاه نیفتیم ، نندازیم!

 5. شما هیچ برگ سرمایه گذاری قانونی از یونیک فایننس دریافت نمی کنی
  چطوری پولتون رو میدید دست کسی که هیچ ضمانتی به شما نمیده؟
  ضمن اینکه سرمایه ثبت شده این شرکت مشخص نیست! حتی فعالیتش توی سوئیس هم منحل شده و فقط یک اسمه!
  خلاصه از ما گفتن بود

  • مگه کارگزارای ایران به شما برگه ای یا ضمانتی میدن ، این همه پول و پس انداز مردی که ایران زد به جیب کسی تونست پولشو پس بگیره ، مگه کارگزاری هایه ایران ( مفید و آگاه )چه فرقی با گولد کوئست میکنن اینقدری که اینا بردن خخخخخخخ ول کن حاجی

   • عزیز شما اصلاح قیمت و روند نزولی یه بازار رو خوردن پول حساب میکنی؟؟ البته حقم داری چون چیزی از بازارهای مالی نمیدونی ببخشید شما تو یونیک کد بورسی دریافت میکنی اصلا؟؟ یه رباتی که اصلا ثبت نشده توی این نوسانات بازار آمریکا چجوری ترید میکنه و سود میده. اونم رباتی که اصلا تایید شده هیچ جای جهان نیست. و رگوله نداره شمو برو همون یونیک پول بده چون به تنبلی و سرمایه گذاری اشتباه عادت کرذی

    • وقتی سر در نمیاری چیزی بابت هر سهم که مخری
     برگ سهام میگیری سایت زینفعان بورس
     من. سال ۸۱ گول کویین گیم برلین بریم؟ همه داشتم خوردن رفت

  • ضمانت شما کدبورسی شماست که به نام خودتون ثبت میشه و اطلاعات سرمایه گذاری که انجام دادید داخل پنل بورسی شما هست اگر هم برگه سهام فیزیکی منظورتونه میتونید درخواست بدید با مهر و هولوگرام کمپانی با پست بین الملل برای شما ارسال میشه

 6. یونیک فایننس کلاهبرداریه. شرکتی که در سال بدون ریسک تضمین سود ۱۰۰ درصد کنه، شرکتی که ادعا کنه تو سوئیس فعالیت میکنه بعد finma اونو تو لیست اخطار قرار داده،
  شرکتی که مقرش سوئیس باشه تو بازار آمریکا سرمایه گذاری کنه بعد سرمایه گزاراش فقط از ایران و عراق و دبی باشن کلاهبرداریه

  • ۱.  یونیک فاینانس در لیست اخطار سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس قرار دارد که از لینک زیر می توان آن را مشاهده نمود.
   https://www.finma.ch/en/finma-public/warning-list/unique-finance
   لیست هشدار چیست ؟
   شرکتهایی که هنوز از لحاظ مالیاتی شفاف نیستند، در این لیست قرار میگیرند و قرار گرفتن در این لیست طبق اعلام خود ارگان/شرکت FINMA به منزله غیر قانونی بودن شرکت ها نمی باشد !
   چرا اینگونه شرکت ها از لحاظ مالیاتی شفاف نیستند ؟!
   طبق اعلام خود ارگان FINMA در ( بند ۶.۳)، هنوز هیچکس به این سوال پاسخ نداده است:

   شرایط مالیاتی شرکتهای اینچنینی چگونه است ؟

   آیا اینگونه شرکتها نیاز به کنترل و بازرسی دارند یا خیر؟


   ترجمه :
   با توجه به تعداد بسیار زیاد مجموعه ها یا پلتفرم های این چنینی، هنوز هیچکس نتوانسته است به این سوال پاسخ دهد که آیا اینگونه شرکتها واقعا نیازمند بازرسی هستند …
   فینما سازمان نظارت بر کمپانی های مالی مثل بانکها و شرکت های بیمه است.
   شرکت یونیک فایننس بارها و در همه جا اعلام کرده که به هیچ عنوان یک سازمان مالی نیست و از هیچ کجا تاییدیه  انجام امور مالی ندارد. (شرکتهای crowd funding جمع سپاری یا استفاده از سرمایه های ناکارآمد)

 7. من دوساله تو این شرکت هستم اول خودش را به عنوان یک بروکر که در سهام نزدک کار میکنه معرعی کرد که مثلا سهم اپل برات میخره ورباتی واره که با بالا وپایین رفتن قیمت سهم یک سودی میداد بعد به بهانه کرونا سهمها را حذف کرد وسبد سهام تشگیل داد که یک سودی حدود ۲.۸ دلار در هر شب میده ولی یکی از دلایل کلاهبردار بودنش اینه که هر کس بدون هیچ مشکلی وبدون احراز هویت میتونه وارد بشه ولی الان یکی از شرایط برداشت را احراز هویت اعلام کرده که آن هم از هر ده نفر یکی را تایید میکنه وبعد هم باید تبدیل به بیت کوین کنی در صورتی که قبلا از پنج طریق میشد نقد کرد وبعد از دوسال هم اگر بخوای اثل پولت را برداری باید هفت خوان رستم را طی کنی ابنها را که اول کار نمیگن صدصدر کلاهبرداریست دوستان گول نخورید دقیقا سبستم گلدکویست را داره ولی با ظاهر دیگه.

 8. نمی‌دونستم ایران این همه با سواد داره::,خخخخخ

 9. اگر کلاهبرداری است چرا دولت یا رسانه نمیان کلیپی درست کنن در صدا و سیما پخشش کنن تا مردم به قول شما اغوا نشن ؟ مدارکو با سند و منطق رو کنن . چطور میشه یک شرکت هرمی خدمات ویزا کارت و مستر کارت بده ؟ و این کارت ها هم این شرکت کلاهبرداری رو تایید کنند ؟

  • من پلیس فتا هم رفتم هیچ مشکلی یا شکایتی از یونیک نبود

   • سلام تا سود میده کسی شکایت نمیکنه وقتی پولا رو جمع کردن و هیچ گونه پاسخ گویی وجود نداشت و بعد از مرگ سهراب مردم میرن شکایت میکنن

    • اتفاقا بالادستی ما رو گرفتن الان اوین هست گروه ما دیگه میترسه کار کنه و عضو بگیره بخاطر همین شرکت بعد از ۴ماه وریفای مارو نه تایید میکنه نه ریجکت.منم نمیرم شکایت کنم چون ازم میپرسن پول به حساب کی ریختی و بالادستی من دوستم هست و خیلیا توسط دوستاشون وارد شدن که خود دوستمم ضرر کرده تو این کار.اصلا شرکت وجود خارجی نداره که بشه شکایتی کرد‌.اونا که سردسته های کلاهبردارا رو میشناسن باید شاکی بشن.بالادستی بالادستی ما که زندانه

   • هیچ شکایتی نیست چون همه از طریق فامیل و آشنا وارد شدن بریم از فامیلامون شکایت کنیم اونا هم گول خوردن روشون نمیشه باهامون روبرو شن

   • آره هیچ شکایتی نبود برای همین تو یزد و خراسان دستگیرشون کردن خبراشم تو خبرگزاری های رسمی هست. خوبه آدم به شما اعتماد کنه که میری پلیس فتا :)))

 10. سلام و تشکر بابت مطالب خوب من هم یکی از فریب خوردگان این شرکت باصطلاح سرمایه‌گذار در بورس هستم از ابتدا گفتم روزی ۳دلار بابت سرمایه‌گذاری به حسابی که برات درست میکند واریز میکند یعنی ماهی ۶۴ دلار و ما (بیشتر ایرانی ها) قبول میکنیم اگر کسی خواست عضو شود یه مورد را بداند اگر روزی ۱۰۰ دلار هم به همون حسابی که خودشان درست میکنند و تو هیچ دسترسی برای برداشت از حساب نداری یعنی فقط یه حساب که از دور نگاه می‌کنی و هیچ دسترسی بهش نداری میگن باید حسابت را وریفای کنی (احراز هویت)
  تو هم وریفای انجام میدید میزارنت تو تو خماری که جواب وریفای بیاد تا معلوم نیست چند ماه بعد میخوان دلخوشت کنن میگن قبول شده بعد چند وقت باز بهونه الکی میارن که بدلیل هک شدن یا پولشویی یا هزارو یک دلیل دیگر بازم باید وریفای کنی باز تو خماری
  من که پولم رفت به حسابشون وای شما پولتون رو به اینا ندین البته من هم زیاد باور ندارم به این چیزا گول اقوام رو خوردم
  به هیچ‌وجه این کار رو نکنید هر کی هم تبلیغ کرد میخواد پورسانت ۲۰۰ دلاری بگیره بابت گرفتن پول شما

  • دوستانی که این قدر خوشحالید که روزی ۱۰۰ تومن میگیرید چرا این شرکت بر اساس دروغ کارش رو پیش میبره هیچ ربات تریدری وجود خارجی نداره این یه دروغ بزرگه این حرف من نیست اساتید بزرگ بورس این رو میگن . البته دروغ گو دائما مجبوره برای پوشوندن دروغ های قبلی دروغ های جدید بسازه که به راحتی اگه طمع رو کنار بزاری میتونی متوجه بشی.

   • دیدگاه شما کاملا درسته
    من یک مال باخته از این شرکت دزد و کلاه بردار یونیک فاینانس هستم.
    من بعد از دوسال با اتمام مدت سرمایه گذاری جهت کنسلی اقدام کردم (جدا از کلی هزینه و پست)مدارک ارسال شد و تایید شد و ازمن روش واریز خواست که بیت کویین اعلام کردم.بعد از کسر۲۰درصد از اصل پولاعلام شد واریز خواهد شد .ولی تا کنون بعد از۱۱ ماه هنوز هیچ مبلغی واریز نشده. (و نخواهد شد چون شرکت معظم یونیک فاینانس یک کلاه بردار است)

   • دقیقا علی آقا، ربات فقط بهت اعلام میکنه کی بخری، کی بفروشی خودش برات خرید و فروش نمیکنه.
    مهمتر از همه یکم فکر کنیم، اگر کسی واقعا همچین رباتی رو داشته باشه، چرا باید بیاد این راز رو برملا کنه؟ خودش میشه ثروتمندتر از وارن بافت و خیلی های دیگه، بعدشم مگه رباته درآمدزا نیست؟ شخص یا سازمان سازندش چه نیازی به پول من و شما داره. ۱ دلار بهش بدن بره ۱ میلیون دلار ۱ میلیارد دلار براشون درست کنه دیگه. دست گدایی به سمت مردم چرا دراز میکنن برای سرمایه گذاری!؟؟

 11. شرکت کلاهبرداری به نام یونیک فایننس با آدرس وبسایت http://unique.finance و گلوبال پورتفولیو به نام کارگذار بین‌المللی بورس در کشورهایی با مردم توسعه نیافته در خاورمیانه مانند ایران و عراق مشغول جذب سرمایه‌ست امشب منو پرزنت کردن و رفتم بررسی کردم.

  طبق استعلام از secretary of state ایالات متحده، سازمان ثبت شرکت‌های سوئیس و سازمان جهانی مالکیت معنوی این شرکت در سوئیس وجود خارجی نداره و در آمریکا هم به حالت تعلیق دراومده لطفا فریب نخورید و پول و دوستیتونو به باد ندید.

  • سلام دوست عزیز دمت گرم
   یه سوال ماجرای تعلیق چیه ؟
   اینکه الان یونیک وجود نداره واصل کار گلوبال هست رو میدونم ولی تعلیق رو خبر ندارم

 12. سلام به دوستان‌ یونیکی
  کسی اکسپرت زیر قیمت خواست پیام‌بده
  mohammadgorgij53@gmail.com

 13. سلام خدمتتون
  عرض کنم ک یونیک کسی رو اجبار ب عضو گیری نکرده این هزار بار گفته شده ولی کو گوش شنوا اگ درامد بیشتر دوس داری عضو بیار
  خدمتتون بگم ک شرکت حرمی زمین تا اسمون فرق داره با این شمانم یچیزی فهمیدین تو شرکت حرمی باید فروش جنس یا حالا کسی رو بیارید تا پول بگیرید ولی یونیک اینطور نیست تو شرکت حرمی شخص پایین شاخه هیچوقت از لیدر بالاییش سودش بیشتر نمیشه ک تو یونیک اینطور نیست و ب راحتی میتونی سودت از لیدرت بیشتر باشه و برا خودت کار کنی
  شرکت های حرمی حتما باید ی جنسی بفروشی تا ب سود برسی اما تو یونیک اصن شاخه کار نکن هرشب سودت بگیر با هر ۵۰۰دلار روزی یک و نیم حدودا و هزار دلار روزی دو و نیم تا سه دلار و چون تو کشور ما روز ب روز قیمت دلار میره بالا خعلی میصرفه خلاصه ما ک راضی هستیم کل شهرمونم گناوه هم راضی هستن از کارمند بانک گرفته تا دکتر و .. همه سرمایه گزازی کردن و سود میگیرن وری فای هم عزیز من قشنگ درست انجام بده ۳هفته ای جوابش میاد ما ک سرباز هستیم و تنها درامدم از یونیکه و خدارو شکر میکنم ک ورود کردم و گوش ب حرف های این سایت ها ندادم چون پولی ب دولت نمیرسه اینطور بد تعریفش میکنن الان با دلار امروز روزی ۹۶تومن دارم سود پولم رو میگیرم پولی ک با دلار ۱۷ تومن اومدم ۵ ماه پیش و الان ۱۷ تومنم شده ۳۲ ملیون احراز هویتم کردم هروق خاستم مستقیم پولم رو میزنم ب بیت کویین و صرافی انلاین میفروشمش
  فقط و فقط اگ میخاین ورود کنین سعی کنین ک ی ادم درست و دلسوزی وارد بشید ک کمکتون کنه و اعطلاعاتش بالا باشه
  ۹۰ درصد اینایی ک ناراضی هستن چون لیدرشون بهشون اعطلاعات نمیده
  یاعلی

  • برچیده شدن یونیک خیلی نزدیکه فکر نکنم به انتهای قراردادتون برسین

   • خیلی ساده یه سری حقایق رو بیان نمیکنین شما متاسفانه… وریفای هم فرض کن انجام دادی اینکه هر بار برداشت کنی برای سری بعد مینیمم مبلغ برداشتتو زیاد می‌کنه چطور توضیح میدی؟ شاید دو بار یا نهایت سه بار برداشت انجام بشه ولی بعدش آنقدر حداقل مبلغ مجاز برداشت رو زیاد می‌کنه که چندین ماه طول می‌کشه به اون عدد برسی بعد تو این بازه چند بار دیگه هم باید وریفای کنی… اصلا چه توجیهی داره اینکه هر چند ماه یه بار وریفای نیاز داره؟ غیر از اینه که داره سعی میکنه علافت کنه و تهش هم به دو سال برسی و دیگه عملا هیچ دسترسی به پولت نداری!!! همه ی این مسایل از ویژگی های یه سیستم پانزی هست. شما هم یکم شرافت به خرج بده و دروغ نگو بهرحال این پول داره از جیب هموطنانمون می‌ره خدایی هم هست جایی…

  • سلام میشه بگین چطور وریفای کردین

  • همین شهره شما که پر از حقه باز و کلاه برداره ، خیلی ها رو بااین مزخرفات بدبخت کردن.یه مشت سیاه سوخته ی دست و پا پتی

 14. در ضمن این فیلمی هم ک پخش شده ک سر دسته باند و گروهک یونیک رو گرفتن این افراد معلوم شد ک پول رو میگرفتن و میگفتن ک ما سود میدیم بهتون و ب اسم یونیک فایننس و لی ما الان تو یونیک صفحه کاربری و چیزامون دست خودمونه
  ولی 😅خعلیا برا این ک کامنت و بازدید سایت و فیلموشون بره بالا میان منفی گری میکنن ک چنتا مثل من و تورو ب جنگ هم بندازن

  تا ورود نکردین نگین کلاه برداریه و ..فلان و فلان هرکی وارد شده و لیدرش خوب بوده راضی راضیه نمیدونم شما چتونه 😂ک میگین کلاهبرداریه برین هم تبلیغ بورس ایرانتونو بکنین

  • این قدر بسته فکر نکنید اخه مگه ممکنه یه ربات بتونه این قدر سود از ترید کردن بدست بیاره بخصوص وقتی پول این قدر بزرگ باشه به راحتی رد پول زده میشه فقط کسایی که هیچ اطلاعاتی در مورد ترید کردن ندارن میتونن این دروغ رو باور کنن.

   • شما هم انگار حرفای مارو نمیخونین که میگیم سودی بهمون نداده.پروفایل کاربری داشته باشی اما ۴ماه بگدره وریفایت تموم بشه یا یهو سوداتو بریزن مین ولت یا یهو دلشون بخواد حدبرداشتتو ببرن بالا که نتونی برداری داشتن پروفایل به چه درد میخوره اینا همه بلاهایی هست که سر من اومده.آخرین حسابم ۸ماهشه که ۴ماهه منتظر وریفای هستم خبری نشد یه قرون ازش خروج نزدم چون همون سایت بدون وریفای نمیداره پول برداری.الانم حدبرداشتمو بردن رو ۲۰۰.سایت فقط بچه بازیه.ما هیچیمون دست خودمون نیست.یه مشت کلاهبردار از این سایت و از اعتماد اقوام و آشنا سو استفاده کردن پول مردمو ببرن.میدونن مردم از اقوامشون شاکی نمیشن بخاطر همین این شرکت چندساله داره ادامه میده ولی آخر عمرش هست ببینین چند نفر همینجا بعد از۴ماه وریفای نشدن یا کنسل کردن پولشون ندادن.اینا یعنی ورودی شرکت داره کم میشه و نقدینگی وجود نداره کم کم جمع میکنن میرن انشالله

 15. اقا من خودم ۱۰۰۰ دلار گذاشتم ماهی دور برای ۵۰دلار حالا یکم بالا یکمم پاین میگیرم شبکه سازیم نمیتونم بکنم چون کار یجوری وقط نمیکنم ۸ماه هستم هر ماهم سودمو برمیدارم

  • خب همه شرکت های هرمی یه سود ماهیانه داشتن دقیقا به همین سبک پول جمع میکردن و تازمانی که برایند حسابشون مثبت باشه و کسانی که پول میارن بیشتر از پرداختی شرکت باشه به این کار ادامه میدن ولی امان از روزی که پرداختی ها زیاد تر از ورودی ها بشه! یهو میبینی هیچ پولی برات نمیاد پرداخت ها هم از طریق بیت کوین هست و غیر قابل ردگیری اونوقته که شما میمونی و کلاه بر باد رفته اونوقته که زمین و زمون و خدا پیغمبر رو مقصر میدونی ولی مقصر اصلی طمع خودمونه داداش، تمام.

   • خب داری دروغ میگی دیگه رسما! هر ماه سودتو میگیری واقعا!؟ شما یه چیزی داری به اسم حداقل مبلغ مجاز برای برداشت که هر بار هم بیشتر میشه!!! دروغ که هناغ نیست بزنه بیرون بدبختانه! باشه شما هر ماه سودتو میگیری ولی اونجای ب…

 16. خانواده و دوستان و آشنایان ماهم در یونیک سرمایه گذاری کردند تقریبا همشونم تیم سازی کردند وهمشون هم راضین،یکی دوساله یکی یه ساله ویکی هم کمتر وبیشتر

  • راست میگه

   • آفتاب آمد دلیل آفتاب… اینم دلیل موثق برا هرمی بودن شرکت… اگه تیم سازی کنی سود داری.نکنی سودی نداری مثل گروه ما که بالادستیمون یکساله زندانه و شرکت دیگه سودی ندادبهمون.من سه تا زیرمجموعه هم دارم سودم تو حسابم میاد میبینمش اما وقتی ۴ماهه جواب وریفای نمیاد چطور برداشت کنم یه هفته دیگم قرارداد حسابم تمومه

    • منم از رو اعتماد بیجا ثبت زدم الان ۲ماهه منتظر جواب وریفای هستم ۴۵۰ دلار میتمم دست بالا دستیمه به امید تبدیل اونم چند ماهه امروز فردا میکنه

 17. حرفای الکیه بعضیا واقعا ادمو خنده میاره

 18. اقا یا خانومی ک داری میگی کلاه برداریه…این یونیک تا ب حالا پول چند نفرو خورده ک شپا دومیش باشی…برا وریفای شدن حساب یا همون احراز هویت اگه درست عکس بفرستی و کاریو ک بهت میگن درست انجام بدی یک هفته ای وریفای میشی
  من خودم سودام هر ماه نقد میشه لیدرای عزیزمم خیلی عالی دارن فعالیت میکنن و درامدشونم خیلی خوبه…خواهشن منفی نگری نکنین…دوست عزیز تو خودت نتونستی درامد کسب کنی تقصیر یکی دیگه ننداز…

  • تازمانی که برایند حسابشون مثبته و دائما داره افزایش پیدا میکنه سود شما رو میده ولی امان از روزی که برایند حساب منفی بشه اونوقته که دیگه یک دفعه محو میشن جوری که انگار اصلا وجود نداشتن و شما هیچکس رو نداری که ازت حمایت کنه و پولی که دادی رو برگردونه امان از روزی که یکی از دروغ هاشون لو بره اونوقته که مردم گله ای ازش خارج میشن و برایند حساب شرکت منفی میشه و پایان ماجرا…

   • سلام اخه چه جوری جواب وریفایتون اومده چرا از ما نمیاد الان سه ماهه.میشه توضیح بدید.

   • حالا وقتی پولتو خورد میفهمی طمع نکنی

   • به حرف بله ولی تو عمل صفر
    من دو سالم تموم شده
    مدارکم فرستادم
    پولمو ندادن
    بذار به تهش برسی میای این سایت پست منو پیدا کنی بگی لیدرای عزیزت دورت زدن
    اگر لیدرات ادعا میکنن بیان پول منو پس بگیرن
    نامرد باشم سودی که بهم داده رو بهتون ندم

   • من ۴ماهه جواب وریفایم نیمده یه هفته دیگم قراردادم تمومه.حساب قبلیمم هرچی گین ولت داشتم ریختن مین ولت و نتونستم برداشت کنم پایان قراردادم حدبرداشتم جوری گذاشتن که پولی گیرم نیاد نتونم بردارم کنسلم کردم ۴ماهه مدارک فرستادم اصلا بررسی نمیکنن.حساب اخریمم اونم ۴ماهه وریفایش نه ریجکت میشه نه تایید….
    اینم من که ناراضی هستم و شرکت سودی به من نداده… خواستم آمار میدی حواست باشه با قاطعیت نگی هیشکی ناراصی نیست پول کسیو نخورده

   • اینا قطعا کلاه بردارن من ۱۴ ماهه عضو شدم بعد از وریفای شدن ۴۰۰ دلار برداشت کردم. تا دومرتبه گفتن باید وریفای بشی الان حدود چهارماهه جواب وریفای دومم نیومده درصورتی که باید ۹۰ روزه حداکثر جواب میدادن تازه هی سقف برداشت رو بالا هم میبرن که کاملا بی معنیه و عملا ما هیچ حق اعتراضی نداریم و اصولا جوابگو هم نیستن چون راهی برای ارتباط نیست

  • سلام دوست عزیز. بنده خودم وریفای کردم همه چی اوکی شده ولی یکماهه سودموو درخواستشوو کردم هنوز بحسابم واریز نشده. چهارماه دیگه دوسالم تموم میشه میترسم به اصل پولم نرسم. لیدرام کم کارن پاسخگو نیستن.

 19. سلام.من تازه میخام وارد شرکت فاینان دیاموند بشم که دررابطه با بورس فارکس کار میکنه و زیر مجموعه نمیخاد وجنسی هم نمیفروشه و۳درصد هم سود میده .فقط مدارکم رو براشون فرستادم وکد سرمایه گذاری برام فرستادن و یه شماره حساب که به اختیارخودم هرچه چقدر میخام سرمایه گذاری بکنم وسود روز شماربهم بدهند.هیچ اخطاری هم هیچ جا نیومده و صفحه اینستاگرامی هم دارند.کسی هست اونجا سرمایا گذاری کرده باشه و اطلاعاتی داشته باشه؟

 20. سلام دوستان. پول لازمم کنسلی میخوام بزنم کسی خریدار هست میفروشم. ۱۰۰۰ دلار سهام، ۹۵ دلار سود که زدم مین ولت و بازم سود که تو گین ولت هست. ***

 21. این شرکت کلاه برداریه حواستون باشه

  • سلام من حدود۷ماه هست که وارداین سایت شدم وعضوشدم ۱اکانت ۳۰۰۰دالاری ویه اکانت۲۰۰۰دلاری ویک اکانت ۱۰۰۰دلاری ثبت کردم که سودش بموقع اومده وازطریق بالادستیم نقدشده وامروزهم احرازهویت اکانت۳۰۰۰دلاری اومده میتونم خودم ازطریق بیت کوین نقدش کنم وراضی هستم

 22. دوستان عزیز
  این یک شرکت کلاه برداری هست.
  من در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ قراردادم تمام شد و تا الان ۱۰ماه شده ولی پولم را ندادن
  اگر این شرکت کلاه برداری نبود باید تا الان پول منو میداد.

 23. سلام و درود خدمت هموطنان عزیز .من بدون هیچ تعصب و دروغ و… خدمتتون عرض کنم که تا بحال کسی رو ندیدم بگه یونیک پولمو خورد
  اگه مشکل وریفای و نقد کزدن و… دارید مشکل شما آپلاین هاتون هستن.
  ۹ ماه پیش دوستم سرمایه گذاری کرد ولی من فقط افکار منفی مثل شما رو داشتم
  اون الان ۷۰۰ میلیون از مجموع سود و تیم سازیش داره
  همه ی تیمص هم راضی هستن
  من ۹ ماه عقب افتادم از سیستم الان ک یک ماه هست ک شروع کردم ۲ هزار دلار درامد داشتم از یونیک. هرکسی میگه دروغه پیام بده نشونش بدم
  در کل شرکت قدرتمندی هستش ک شریک تجاریش گلوباله. توی سایت فردال امریکا هم سرچ کردم و همه چی شرکت اوکی بوده
  فینما هم اخر توضیحاتش نوشته اخطار بخاطر اینکه شرکت یونیک از ساله ۲۰۱۵ دیگه مالیات نداده(چون اومده دوبی دفتر زده که مالیات نده، دوبی منطقه ازاد محسوب میشه)
  گول این کامنتا رو نخورید چون اکثرا سیستم های دیگه مثل بادران و بیز یا یسری شرکتای خارجی دیگه دارن فعالیت میکنن

  • سلام جناب نوش جونت ولی تو مرام ما نیست یکی رو بیارم بدبختش کنم شاید این پولی که میزاره رو با هزار بدبختی و قرض گرفتن بدست آورده باشه چه بسا بودن کسایی که اگه می اومدن زندگی شون از هم می پاشید من اکانت دارم میفروشم کل سودی هم که داره مال خودت ایمیل بزن

   • سللم جناب
    خواستم بگم یونیک پول من و پایین دستیامو خورده
    خواستم آمار بدون تحقیق میدین حواستون باشه هرکی گول شمارو بخوره در آینده اثرشو میبینین
    من الان ۱۲۰روزه جواب وریفایم نیمده که اگه وریفایم اشتباه بوده خب ردش میکرد اما هیچ جوابی نداده هفته دیگم حسابم دوسالش تمومه.۸میلیون گذاشتم تو دوسال قسطی هروقت دلش خواسته اجازه برداشت داده بهم پس داده تو بانک گذاشته بودم حداقل یه سودی ماهانه بهم میداد و هروقت میخواستم میتونستم بکشم بیرون.حساب اولم ۴ماهه مدارک کنسلی فرستادم اصلا بررسیش نمیکنن.اونم باندازه ۵۶۰۰که گذاشته بودم تو دوسال قسطی پس دادن بهم و با ریختن ۷۰۰دلار سودم داخل مین ولت و بالابردن حق برداشت مانع از برداشت من شدن تا حسابم دوساله شد و گفتن باز پول بده تمدیدش کنیم و من ترجیح دادم کنسل کنم هرچند میدونم پولمو نمیدن…انگار به یونیک پول قرض دادم… خلاصه خواستم بگم یونیک پول منو خورد و من هیچ سودی نکردم. چشماتون باز کنین و اینهمه آدم که میخواد کنسلی بزنه و اکسپرت و حسابشو بفروشه رو ببنین تا آمارتون دقیق تر بشه… شرکتی که از اعضا حق بیمه و مالیات کسر میکنه و به گفته خودتون خودش از زیر بار مالیات در میره کلاهبردار نیست؟؟؟التماس تفکر

 24. عزیزم ینیما رو ول کن
  گول زدن و ۷۰۰ میلیون رو هم ول کن
  چرا شرکت بعد از پایان قرارداد .۱۰ ماه گذشته پول منو نمی ده
  چون شرکت یونیک فاینانس یک کلاه برداره و شما هاهم تا موقع ای که سر مردم کلاه بزارین سود میکنید
  دزد همیشه از دزد ها دفاع میکنه و اون ها رو توجیح

 25. گر کسی خواست عضو شود یه مورد را بداند اگر روزی ۱۰۰ دلار هم به همون حسابی که خودشان درست میکنند و تو هیچ دسترسی برای برداشت از حساب نداری یعنی فقط یه حساب که از دور نگاه می‌کنی و هیچ دسترسی بهش نداری میگن باید حسابت را وریفای کنی (احراز هویت)
  تو هم وریفای انجام میدید میزارنت تو تو خماری که جواب وریفای بیاد تا معلوم نیست چند ماه بعد میخوان دلخوشت کنن میگن قبول شده بعد چند وقت باز بهونه الکی میارن که بدلیل هک شدن یا پولشویی یا هزارو یک دلیل دیگر بازم باید وریفای کنی باز تو خماری
  من که پولم رفت به حسابشون وای شما پولتون رو به اینا ندین البته من هم زیاد باور ندارم به این چیزا گول اقوام رو خوردم
  به هیچ‌وجه این کار رو نکنید هر کی هم تبلیغ کرد میخواد پورسانت ۲۰۰ دلاری بگیره بابت گرفتن پول شما

 26. من هم بعلت وضعیت بی حد‌خراب زندگی و فشارهای بی حد و مشکلات بی حد تنها پولی را که داشتم گذاشتم و تا حالا بغیر از یک میلیون و پنجاه چیزیی نگرفتم آنهم توسط کسی که برام حساب باز کرد البته با ترس و نگرانی بسیار این کار را کردم چاره ای نداشتم وضعیت بی حد خطیر و خراب زندگی ام موجب شد.تنها پولم رفت در حالی که نه خانه دارم نه پول و امکاناتی نه کسی را و مریض هستم.به حسابم هم دسترسی ندارم.از اول هم اعتمادی نداشتم ولی آنقدر در فشار و درماندگی بودم و خسته و کسی هم نبود تا ازش بپرسم حواسم هم نبود که چه بکنم همان اول هم حاضر به دادن سود نبودن و می خاستن سه نفر را وارد کنم

 27. ۴ماهه وریفای نشدم..هرکی یک چیزی میگه..
  ۵۰۰ دلار تو حسابه ب بالاسریم میگم همش ماله توووو هزار دلار منو ب قیمت دلار ۱۴ تومنی کی خریدم بده بهم نمیکنه همچین کاری چون فهمیده دیگ خبری از پول نیس والا کدوم خری ازین سود میگذره

 28. حسابای من قبلا وریفای شده بود باندازه مبلغ ریالی پولم بهم داد بعدش وریفای رو کنسل کرد الان ۴ماهه نه ریجکت میشه نه تایید‌.به شرکتم پیام دادم جواب نداد.۱هفته دیگم دوسال یکی از حسابام تمومه و اگه وریفای هم بشه نمیشه برداشت کرد چون ۹روز دیگه سر ماه هست و موعد برداشت.علتشم اینه چون گروه ما دیگه فعالیتی نداشته یک ساله بالادستی مارو گرفتن وبقبه هم ترسیدن رفتن دنبال کارای دیگه.همین باعث شده شرکت مارو بذاره تو خماری تا قراردادمون تموم بشه که یا ب ای تمدید یه پولی بدیم یا کنسل بزنیم.من حساب اولمو کنسل زدم اونم ۴ماهه مدارکمو اصلا بررسی هم نکردن. براتون عجیب نیست که این شرکت معظم چندتا نیرو نتونه اضافه تر بگیره برا بررسی مدارک کنسلی و بازپرداختشون؟؟؟یه چند تا نیرو بگیره واسه وریفای کردن؟؟؟به نظر من که اصلا شرکتی وجود نداره فقط یه سایت ساختگی هست که یه عده کلاهبردار برا اعتبار دادن به کلاهبرداریشون ازش استفاده کردن.هرسودی هم که هر کسی گرفته در گروهایی بوده که فعال بوده یعنی پول عضو جدید رو میگیرن و بعنوان سود قسمت میکنن بین خودشون تا جایی برسه که دیگه عضو جدیدی نباشه این روال ادامه داره…و مطمین باشین اخر عمرش هست…چوت بدلیل کرونا ارتباطات اجتماعی و روند مخ زنیشون کاهش داشت برا همین وریفای کنسل کردن تا به یه سری افراد سودی ندن تا دوباره عضو جدید بیاد و کلاهبرداریشون ادامه پیدا کنه … بعدشم میندازن تقصیر رکود بورس جهانی… اگه به بورس جهانی ربط داشت چرا سود مارو ندادن چرا کنسل کردیم پولمون نمیدن….هیچ کسی پاسخگو نیست

 29. سلام من تو یونیک نیستم یعنی دوستان خیلی اصرار به خوشبخت کردنم داشتن من قبول نکردم الان اونایی که میگن پولمونو خورده و نمیده و کلاهبرداریه چرا نمیرن شکایت که تعداد شکایات بره بالا رسیدگی کنن اگه جعلیه و کلاهبرداری یه عده دیگه گرفتار نشن یا اینکه واقعیه و درست کار می کنه معلوم بشه فقط حرف زدن ملاک نیست

  • اکثرا با حرف دوستاشون وارد شدن و خود دوستشونم ضرر کرده بنابراین شکایت کنیم بالادستی خودمون میگیرن و اون سردسته اصلی کسی دستش بهش نمیرسه

 30. یکی میشه بگه چجوری پول وامونده رو از حساب برداشت کنیم لاشیا پول نمیدن موندیم با یه عالمه بدهی

  • من حسابم ۴ماهه وریفای جواب نیمده دوسالشم تموم میشه این هفته و هرچی سود داخلش هست میپره… سیستم نخواد پولی نمیده
   یه حساب دیگم دارم ۸ماهه هست اونم ۴ماهه وریفای کردم میدونم ۲سال اونم تموم میشه و جواب وریفای نمیاد…سایتو گذاشتن واسه سرگرمی و اعتماد ما وگرنه درواقع پولمون گرفتن و رفتن تمام.

 31. سلام دوستان،
  یکی نیومد ی شماره تلفن بزاره بگه خوب نیس این شرکت ک آدم باطرف تماس داشته باشه،

  والااااااا بخدا
  پولی رو ک بابدبختی بدست میاد باید اینجور مفت از دست داد،
  ی مرد پیدابشه زنگ بزنه ب من چون قراره کلاه سرمنم بزارن.بگه آقا خوب نیس یابگه خوبه

  • خوب نیست کلاهبرداری خالصه من عضوشم یکساله تقریبا ببر پولتو بذار تو بانک ولی به اینا اعتماد نکن بدبخت میشی و پولت میپره

 32. دوستانی که هنوز معتقد هستند یونیک کلاه برداری نیست و یه شرکت معتبره جهانیه، فقط کافیه یه سر به گوگل ترند بزنن و کلمه unique finance و سرچ کنن، این سایت کە ابزار خود گوگل هست به هتون میگه این کلمه توسط چه کشورهایی سرچ شده: افغانستان، تاجیکستان، عراق، ازبکستان، ایران. اینم لینک گوگل ترند با سرچ کلمه unique finance و در کل کشورهای جهان:
  https://trends.google.com/trends/explore?q=Unique%20finance
  فقط اگه خودتون خواستید از پیج خام گوگل ترند سرچ کنید حواستون باشه محدوده سرچ و در کل کشورهای جهان قرار بدید، خودش به صورت دیفالت روی کشور آمریکاست.

 33. سلام منم عضو شدم حدود ۱۱ ماه و سه هفته ی پیش؛اول میان تحت این عنوان که تو شجاعی و قدرت ریسک داری باهات وارد بحث میشن و معمولا این شخص از نفراتیه که فکرشم نمیتونید بکنید که آدم تا این حد میتونه بخاطر پول عوضی شه و رنگ عوض کنه؛خلاصه شروع میکنه مختو میزنه که این شرکت یه کارگزار فوقالعاده ست که تو توی ذهنت چیزی رو درنظر میگیری که انگاری میتونی گرگ وال استریت شی یه شبه؛دوم وارد که بشی میگه باید تایید هویت شی و عکس پاسپورت و سلفی‌و جیزای عادی رو بفرستی که تا اینجاش مشکلی نیست؛بعدش بهت میگه تا سه ماه بعد جوابتو میدم!!!!باورتون میشه میگه سه ماه!!!!اونم کارگزاری که میگه جز اولین بنیانگذاران سیستم تجارت خودکار یا همون Ats توی دنیا هستم؛در حالی که‌کلا تایید هویت توی شلوغ ترین روز کاری توی بورس داغون ایران در عرض یه هفته انجام‌میشد؛تازه این اخر ماجرا نیست جز بحث زیر مجموعه جمع کردن زمانی که دو سال شما تموم بشه و بخوای انصراف بدی اول که ۲۰ درصد ازت کم میشه و بعدش باید ۹ ماه صبر کنی تا پولتو بهت بدن؛حالا جنابعالی فکرشو بکن من بعنوان یه مالباخته از یه رفیقی که انتظارشم نداشتم فریب خوردم و اون رفیقم گوش چند نفر دیکه مثل منو بریده مراقب باشید در کل مخلص شما یه مالباخته ی یونیک فایننس

 34. در ادامه اون دوستی‌که میگفت ماهی ۶۰ دلار میده خیر اینجوری نیست سر هر ناه ۸ دلار ازت کم‌میشه تحت عنوان بیمه و بعدشم که بخوای دزخواست برداشت بزنی ۲۰ درصد هم بعنوان هزینه ی پرداخت ازت کم میکنه یعنی کلا ماهی ۴۰ دلار بهت پول میده و روزی هم سه دلار نمیده اکثرا بین ۲ و نیم تا ۳ دلار میده

 35. سلام
  به نظرم برای تبادل اطلاعات به گروه داخل واتس اپ درست کنیم

 36. شماها خیلی بدبخت هستید خداروشکر میکنم داخل کمپانی یونیک فایننس سرمایه گذاری کردم چیه بیام بورس ایران سرمایه گذاری کنم که پولمو ببرن ،دزد وکلاهبردار شماهایید نه بونیک فایینس،،،،من کلی سود گرفتم ازاین کمپانی سود گرفتم کل تیم سود گرفتن همه احرازهویت شدن وهرماه هم بیت کویین سودمونو میگیریم…ایی کاش شرکت های کلاهبرداری هم مثل یونیک سود میدادن ،،،۶ساله که منتظرید یونیک جمع بشه ببین بدبختااااا به همین خیال باشید یونیک تازه ازاینجا به بعد شروع شده تویی که این سایتو زدی توی بدبخت یه روزی مجبور میشی ازفلاکت بیای اینجا تا پول دریافت کنی،،،ازاین میسوزید که یونیک به همه نون داده وخیلیا ثروتمند شدن نمیتونی ازاین شرکتا بزنی برای چی چرت وپرت میگی،،،اخه بدبخت بی سواد خوب کلیپ رو گوش کنید شرکت ورود وای انرژی نه شرکت یونیک،،،

 37. من نظری ندارم
  ولی من ۳ ماه ۵ هفتس که وارد این کار شدم
  از طریق یکی از دوستانم اطلاعات دقیقی که هرمی باشه یا نه نداشتم و تحقیق نکردم
  الان که این سایت ونظر هارو دیدم نمیدونم چکار کنم
  پولم رو بردارم ؟ ضرر کنم ؟پولمو دست نزنم
  تا الان که خوب سود داده ولی نمیدونم چکار کنم

  • پولتو بردار، البته اگه بتونی برداری!!
   گول اعداد و ارقامی که تو سایت و پنل کاربری میبینی نخور! مهم برداشت پولته.
   امیدوارم بتونی پولتو برگردونی.

  • این شرکت طبق قرار و روال تا شروع کرونا داشت خئب پول کی دتد ولی سر کرونا مثل همه کارکتها به مشکل خورد. باید صبور باشین.پون اگه الان بخواین پولتونو بردارین ۳۰ درصدش می سوزه .چون تو موعد سر داسال نیست

 38. الکی دروغ کنید آقا من ۱ سال هست که سرمایه گذاری کردم هیچ مشکلی ندارم و پول منو کامل و سر دقت میزنه به حسابم و من الان ۷ هزار دلار سرمایه دارم و در آمدم فقط از اینجا هست و کار دیگه ای ندارم خیلی هم شرکت خوبی هس

 39. دوستان عزیز تعجب از یونیک فایناس ندارم از شما که پولتون از بین رفته چرا شکایت نمی کنید
  آدرس لیدر هاتون رو چرا به پلیس نمیدید شما مال باخته هستید و پلیس با شما کاری نداره
  خیلی راحت میگید پولمون رفت

  • سلام دوست عزیز، وقتی لیدر فامیلمونه ، چه جوری ازش شکایت کنیم ؟ خودش هم مال باخته س. و من خبر دارم که لیدرهای اصلی ، از شرکت در اومدن و رفتن تو سایت بیکس بی فعالیت میکنن ، اون هم به روش همین پونزی هست. متاسفانه گروه بزرگی از یونیک رو هم با خودشون بردن و شاید یکی از دلایل اصلی شکست یونیک تو ایران همین شاخه باشه. و باز عده دیگه ای مال باخته خواهند شدو چند سال بعد صداش در میاد….

 40. سلام با جناق من پولش رفته چند بار هم رفته ترکیه که لیدر ببینه پیدا نکرده گول نخورید

 41. سلام دوستان عزیز شرکت کاملا پونزی تا یه نفر تویه مجموعه وارد شه پول میده الان چون ورودی نداره پول نمیده سایتش هم بازه چون فعلآ ورودی داره هرچند کم حق برداشت هم که نداری این نیز بگذرد و از یاد برود همش پروموشن میزاره که پول وارد کنه .

 42. الهی خیر نبینن پولمو خوردن ده ماهه انجام پولی دریافت نکردم

 43. دوستان اربیوتکس چجوری هست؟ هر ۱۰۰۰ دلار ۸۰ دلار میده

 44. شرکت پانزی یعنی همین عزیزان

 45. دوستان من هر کار میکنم رمز ورود به سایت میگه اشتباست . درخواست رمز مجدد هم میزنم قبول نمیکنه . میشه راهکار بدین چکار کنم

 46. دوستان وارد سایت یونیک فاینانس که میشم کد کاربری میزنم بعد رمز . میگه رمز اشتباه . درخواست رمز مجدد میکنم .عمل نمیکنه . باید چکار کنم

 47. دوستان چطوری میشه رمز رو که فراموش کردی بازیابی کنی

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.