راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

بخشنامه نقل و انتقال معلمان سال ۱۴۰۰-۹۹

شیوه نامه نقل و انتقال نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال دائم و موقت برون و درون استانی مربوط به سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

(بخشنامه شماره ۳/۷۱۰ مورخ ۲۰/۱/۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش)

اداره کل آموزش و پرورش استان…

در راستای عدم تمرکز، افزایش بهره وری  واستفاده بهینه از نیروهای انسانی مناطق آموزشی، همچنین افزایش رضایت شغلی و کمک به تأمین رفاه و آسایش نسبی فرهنگیان محترم، شیوه نامه نقل و انتقال نیروهای رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی شاغل در واحدهای آموزشی متقاضی انتقال دائم و موقت برون و درون استانی مربوط به سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ ابلاغ می گردد.

 نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان

اطلاعیه ۱۹- ۹۹ مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ در خصوص ارسال جدول زمانبندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹

اداره کل آموزش و پرورش استان …

با سلام و احترام

پیرو بخشنامه شماره ۷۱۰/۳ مورخ ۹۹/۰۱/۲۰ جدول زمانبندی نقل و انتقال اضطراری برون استانی فرهنگیان برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به پیوست ارسال می گردد، خواهشمند است درخصوص ثبت نام متقاضیان در سامانه مربوط به آدرس (profile.medu.ir  ) اطلاع رسانی مناسب انجام شود. در ضمن فرایند نقل و انتقال اضطراری طبق روال سال گذشته با موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مبداء، اداره کل آموزش و پرورش استان مقصد و تایید نهایی ستاد وزارت متبوع از طریق زیر سامانه نقل و انتقال در سامانه جامع منابع انسانی به آدرس (hrm.medu.ir)، صرفاً به صورت موقت انجام خواهد گرفت. لازم به ذکر است در صورت ضرورت ادارات کل آموزش و پرورش قبل از شروع ثبت نام متقاضیان، در بخش ایجاد دوره نسبت به غیرفعال نمودن مناطق دارای مازاد نیرو اقدام لازم را معمول دارند.

تذکر: شرط انتقال موقت؛ دارا بودن حداقل ۲ سال سابقه خدمت رسمی تمام وقت در مناطق آموزش و پرورش تا تاریخ ۱۳۹۹/۶/۳۱ به موجب حکم کارگزینی برای مستخدمین رسمی، آزمایشی و پیمانی می­باشد.

تصمیم گیری در ارتباط با نقل و انتقال اضطراری درون استانی به اداره کل آموزش و پرورش استان­ها تفویض می­گردد، لذا شایسته است پس از تهیه دستورالعمل و تنظیم جدول زمانبندی در محدوده زمانی نقل و انتقال برون استانی (۹۹/۰۵/۰۷ لغایت ۹۹/۰۵/۳۰) نسبت به تعریف دوره انتقال در سامانه مربوطه اعم از تعیین شرایط متقاضیان، مناطق مجاز، تعداد اولویت قابل انتخاب توسط متقاضی و …  اقدام نمایند.

یارمحمد حسین بر- مدیرکل امور اداری و تشکیلات

ردیفنوع فعالیتمجریتاریخ
۱ثبت‌نام در سامانه و ارائه مدرک به امور اداری منطقه مبدأمتقاضیان۷/۵/۹۹ لغایت ۱۵/۵/۹۹
۲کنترل، بررسی فرم‌های درخواست و امتیازبندی متقاضیان و اعلام نظر در سامانهآموزش و پرورش منطقه مبدأ۱۹/۵/۹۹ لغایت ۲۱/۵/۹۹
۳بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانهاداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ۲۲/۵/۹۹ لغایت ۲۳/۵/۹۹
۴بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانهاداره کل آموزش و پرورش استان مقصد۲۵/۵/۹۹ لغایت ۲۶/۵/۹۹
۵ررسی درخواست،‌ اعلام نظر و نتایج در سامانهستاد۲۷/۵/۹۹ لغایت ۳۰/۵/۹۹
به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.