راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه ۱۴۰۰

متن بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه

د – در راستای اجرای بند (ذ) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه، دستگاه‌های مشمول ماده (۲) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران مکلفند، نسبت به استخدام و نیز تبدیل وضعیت استخدامی کلیه‌ی مشمولان ماده (۲۱) قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران که با عناوین مختلف در دستگاه‌های موضوع قانون مذکور شاغل هستند و رابطه شغلی آن‌ها به صورت پیمانی، قرارداد انجام کار معین یا شرکتی می‌باشد و یا از محل اعتبارات جاری و تبصره ماده (۳۲) و ماده (۱۷) قانون مدیریت خدمات کشوری و اعتبارات طرح‌های عمرانی و یا سایر عناوین از جمله حاکمیتی و تصدی‌گری موضوع بندهای (الف) و (ب) ماده (۴۵) قانون مدیریت خدمات کشوری خدمت نموده و یا می‌نمایند با طی مراحل گزینش با رعایت تبصره (۲) بند (و) ماده (۴۴) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۹/۱۰/۱۵ به صورت استخدام رسمی اقدام نمایند. اعتبار مورد نیاز این حکم از محل ردیف ۸۸ – ۵۵۰۰۰۰ به مبلغ پنج هزار میلیارد (۵.۰۰۰. ۰۰۰.۰۰۰. ۰۰۰) ریال در اختیار دستگاه‌های اجرائی ذی‌ربط قرار می‌گیرد.

مسؤولیت حُسن اجرا و نظارت براین قانون به عهده سازمانهای برنامه و بودجه و اداری و استخدامی کشور، بنیادشهید و امور ایثارگران، سازمان رزمندگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و عالی‌ترین مقام دستگاه‌های ذی‌ربط می‌باشد.

دستورالعمل نحوه اجرای بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور

مطالعه دستورالعمل نحوه اجرای بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور

اخبار مرتبط:

گفت و گوی معاون وزیر نفت در خصوص دستورالعمل نحوه اجرای بند د تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور

گفت و گوی معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور درباره بند ” د” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور

۱/۵ - (۱ امتیاز)
2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    ایا کسانی که تبدیل وضیعت شدن شرکتی بودند باید در جایگاه نیرو یسشرکتی بمانند و فقط کارهای شرکتی انجام دهند ایا حکمی که میزنند و پستی که میدهند مهم نیست

  2. ناشناس می گوید

    ارگانی که من دااخلش هستم میگوید حکم پست مهم نیست باید در جایگاه قبلی خود بمانی پ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.