راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

نمونه فرم تعهد متقاضی وام کمیته امداد

اینجانب متعهد کمیته امداد با مشخصات مذکور ساکن روستای زیبا متقاضی تسهیلات اشتغال و خودکفایی از کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره زیبایی به شماره پرونده مربوطه میباشم و اقرار می‌نمایم که از مقررات و شرایط اعطای تسهیلات اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کاملا آگاهی داشته و تمامی موارد را قبول نموده و متعهد میگردم کل مبلغ دریافتی را جهت فعالیت در رشته شغلی «زنبورداری» با رعایت شرایط ذیل هزینه نمایم و طی مدت زمان تعیین شده و مطابق با دستورالعمل‌های جاری امداد به خودکفایی برسم.


۱ – متعهد می‌گردم در صورت مراجعه کارشناسان اشتغال و خودکفایی کمیته امداد، ضمن شناسایی آنان، شرایط بازدید از شغل مورد نظر را فراهم آورده و هیچ گونه ممانعتی در بازدید از طرح ایجاد ننمایم.

۲- متعهد می‌گردم تسهیلات دریافتی را صرفا در رشته و حرفه فوق الذکر استفاده نمایم.

۳- متعهد می‌گردم قبل از هر گونه تغییر حرفه، یا تبدیل وسایل کار، دارایی‌ها و امکانات، امداد را مطلع نموده و پس از اخذ موافقت کتبی کمیته امداد، با هماهنگی کارشناسان آن نهاد اقدام نمایم.

۴- متعهد می‌گردم راهنمایی‌ها و توصیه‌های ارایه شده از طرف کارشناسان امداد را پذیرفته و به آنها عمل نمایم.

۵ – متعهد می‌گردم در صورت عدم توانایی و ادامه فعالیت در حرفه فوق، موضوع را کتبا به واحد اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اطلاع داده و بر اساس تصمیم این واحد عمل نمایم.

۶- متعهد میگردم که طرح خود را در مکان مناسبی که مورد تأیید واحد خودکفایی کمیته امداد بوده دایر نموده و هرگونه تغییر و جابه جایی محل سکونت و یا محل اجرای طرح را ظرف مدت ۴۸ ساعت به واحد اشتغال و خودکفایی مدیریت شهرستان اطلاع دهم.

۷- متعهد میگردم کلیه مقررات کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک (ملی آبگرم) و مفاد این تعهدنامه را رعایت نمایم.

۸- متعهد می‌گردم از هر گونه واگذاری ابزار، تجهیزات و سرمایه به افراد غیر خودداری نمایم.

۹ – متعهد می‌گردم هر شش ماه یک بار وضعیت طرح را به روش تعیین شده (خوداظهاری) اعلام نمایم.

۱۰ – متعهد می‌گردم در صورت عدم انجام تعهدات در موعد مقرر، علاوه بر برگشت مبلغ کل مانده وام دریافتی، تمامی خساراتی که به تشخیص کارشناسان امداد، از اجرای طرح به امداد وارد شده را جبران نمایم.

۱۱-کمیته امداد مجاز است در صورت عدم اجرای طرح و یا تعطیل نمودن آن توسط اینجانب، از طریق بانک پرداخت کننده تسهیلات وبراساس بخشنامه شماره ۹۳/۳۴۶۰۵۵مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۳ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به حال نمودن دیون اینجانب اقدام نماید.

۱۲- متعهد می‌گردم به محض ارائه ضامن و اخذ تاییدیه واریز وام از بانک و قبل از دریافت تسهیلات نسبت به انجام بیمه خویش فرما نزد شعبات اداره کل بیمه تامین اجتماعی اقدام نموده و تاییدیه آن را به ادارات کمیته امداد امام (ره) تحویل نمایم و یا به کمیته امداد امام خمینی (ره) اداره ذیربط اختیار میدهم که به میزان ۲ماه حق بیمه را از مبلغ تسهیلات وام پرداختی کسر نموده و با هماهنگی بانک عامل به حساب بیمه مذکور واریز نماید.

۱۳- متعهد می‌گردم در راستای حسن اجرای طرح اشتغال، تسهیلات پرداختی واریزی به حساب اینجانب طی دو مرحله به اینجانب پرداخت گردد، مرحله اول بعد از بازدید کارشناس فنی اشتغال و خودکفایی و اجرای مرحله اول وام، مرحله دوم بعد از اتمام اجرای طرح و بازدید نهایی کارشناس فنی و اشتغال و خودکفایی صورت پذیرد

۴.۶/۵ - (۱۱ امتیاز)
2 نظرات
  1. ناشناس می گوید

    متاسفم برای خودمون که از بر ما سر پست هستن وبخاطر وام صد جور هزینه وسودانچنانی دریافت میکنن .اسمش ۴درصد هست اما عملا ۸ونیم درصد پس میگیرن کلی هزینه و دوندگی چیزی از پول واعصاب نمیمونه ‌واگذارشده به علی

  2. ناشناس می گوید

    سلام این مد که میگن ماشینی که از طریق وام اشتغال گرفتینو برا ۷ سال بزنید در رهن کمیته امداد چیه دیگه . اونم ۴میلیون بدیم محضر از جیب خودمو؟¡¡¡¡¡

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.