راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

قرارداد ساخت فروشگاه اینترنتی

نمونه قرارداد ساخت فروشگاه اینترنتی

نمونه قرارداد ساخت فروشگاه اینترنتیاین قرارداد ما بین شرکت ………. (سهامی خاص) به شماره ثبت ………. به نمایندگی با سمت ………. به نشانی……….به شماره تلفن: ……….و فاکس: ……….به عنوان طرف اول و فروشگاه اینترنتی ………. به مدیریت: ………. ……..مدرک: ………. – نام پدر: ………. – شماره……….شناسنامه:………. به نشانی محل فعالیت:………. – تلفن:………. – همراه: ………. و به نشانی منزل: ……….ایمیل:……….آدرس اینترنتی وب سایت فروشگاه ………. به عنوان طرف دوم، به شرح ذیل منعقد می گردد:
ماده ۱: موضوع قرارداد:
اعطای فروشگاه اینترنتی ایجاد شده توسط فروشگاه ساز (……….) به طرف دوم توسط طرف اول
ماده ۲: مدت قرارداد :
از تاریخ امضای قرارداد به مدت نامحدود
ماده ۳: تعهدات طرف اول :
۳-۱)ایجاد فروشگاه درخواستی، به صورت آن لاین و تحت نام دامین اعلام شده توسط خریدار
۳-۲)پشتیبانی سایت شامل انجام کلیه موارد ضروری ظرف …..ساعت پس از اعلام (موارد ضروری، مواردی است که باعث ایجاد مشکل و اخلال در فروشگاههای ایجاد شده توسط فروشگاه ساز شده اند و نیاز به پشتیبانی دارند)
۳-۳)تبلیغ و افزایش بازدیدکنندگان سایت بازار تجارت الکترونیکی جهان دیتا با امکان دسترسی کاربران سایت مزبور به سایت فروشگاه ایجاد شده برای طرف دوم
۳-۴)میزبانی و نگهداری فروشگاه ایجاد شده اختصاصآ با فروشگاه ساز جهان دیتا میباشد.
۳-۵)ارائه راهنمای استفاده از فروشگاه های ایجاد شده و پاسخگویی به سئوالات خریدار در هدایت فروشگاه به سمت بازار اینترنتی
ماده ۴: تعهدات طرف دوم:
۴-۱)کلیه فعالیتهای دیگر مربوط به ارائه فروشگاه اینترنتی غیر از ثبت دومین، میزبانی وب، برنامه نویسی فروشگاه و پشتیبانی فنی در عهده و مسئولیت طرف دوم می باشد.
۴-۲)کلیه اخبار، پیامها و هشدارها از جمله اطلاع تمدید به آدرس Email ارتباطی طرف دوم ارسال خواهد شد. لذا طرف دوم موظف به چک کردن دوره ای ایمیل مربوطه میباشد، در غیر اینصورت طرف دوم خود مسئول پیامدهای ناشی از عدم اطلاع به موقع میباشد.
۴-۳)مسئولیت کلیه اطلاعات اعلام شده در فروشگاه اینترنتی بر عهده طرف دوم میباشد و ایشان تعهد مینمایند از ارائه مطالب خلاف اخلاق و قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری نماید.
۴-۴)سایر موارد که در این قرار داد نیامده است طبق قانون تجارت الکترونیکی و آی تی ایران رفتار خواهد شد.
۴-۵)تحویل کالا به مشتری بر اساس درخواست خریدار و مشخصات اعلام شده در سایت برعهده طرف دوم خواهد بود و هیچ گونه مسئولیتی از این بابت برعهده ………. نخواهد بود.
ماده ۵: موارد مالی :
۵-۱) تعرفه فروشگاه برای سال اول و سالهای بعدی بر اساس تعرفه قیمت پیوستی خواهد بود و نوع فروشگاه درخواستی طرف دوم در موقع عقد قرارداد با حداکثر تعداد ………. عدد کالا می باشد.

۵-۲) پرداخت به شرح ذیل:
مبلغ……….ریال معادل……….تومان به صورت ………. در تاریخ ………. به حساب ……….بانک ……….و شماره حساب………. بانک ………. به نام ……….واریز گردید و طرف دوم و طرف دوم قرارداد موظف است پس از دریافت فرم قرارداد نسبت به ارسال فرم قرارداد به طرف اول قرار داد طی حداکثر ……..روز اقدام فرمایید.
توجه: این قرارداد در ۲ نسخه، ۲ برگی تنظیم و به امضای طرفین رسیده است و هر دو نسخه حکم واحد را دارندو لازم به ذکر است بعد از ارسال قرارداد از طرف اول قرارداد همراه با امضا و مهر شرکت فناوری اطلاعات وارتباطات رایانه کاران کویر هزینه فروشگاه راه اندازی شده از طرف دوم قرار داد دریافت میگردد.

مهر و امضای طرف اول

مهر و امضای طرف دوم

نام و امضای سفارش گیرنده

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.