راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

خدمات سریع و موثر ویزای ایالات متحده برای شهروندان آلمانی و نروژی

طبق سرمقاله ProNewsReport ، شهروندان آلمانی دیگر مجبور نیستند به سفارت مراجعه کنند زیرا مستقیم از خانه خود از خدمات ویزای آنلاین برخوردار می شوند. برنامه ویزای ESTA ایالات متحده در سال ۲۰۰۹ شروع به کار کرد و از آن زمان به یکی از کارآمدترین روش های تولید ویزا بدون نیاز به هیچ گونه فرآیند تأیید اعتبار تبدیل شده است. ویزای ایالات متحده برای شهروندان آلمانی برای مقاصد مختلف مانند مسافرت، تجارت، پزشکی یا حمل و نقل قابل استفاده است. به مسافران توصیه می شود https://www.us-visa-online.org/esta-us-visa-eligibility/german-citizens را بررسی کنند.

به طور مشابه، خدمات ویزای آنلاین برای شهروندان نروژی که در وب سایت رسمی درخواست ویزا می کنند نیز قابل اجرا است. فرم درخواست ویزای آنلاین ، یک فرم ساده است که پر کردن آن تنها چند دقیقه طول می کشد و افراد واجد شرایط می توانند آن را انجام دهند. همراه با مدارک مناسب، تولید این ویزای الکترونیکی تنها چند روز کاری طول می کشد. ویزا برای همه مقاصد قابل اجرا است و مستقیماً به پاسپورت مرتبط است تا سفری امن و مطمئن به کشور ارائه دهد.

ویزای ایالات متحده برای شهروندان نروژی اجازه می دهد تا حداکثر ۹۰ روز اقامت در یک زمان را داشته باشند زیرا هر اقامت نمی تواند از این محدودیت تجاوز کند. با این حال، ویزا برای ۲ سال متوالی معتبر است. همچنین یک ویزای چند بار ورود است و بنابراین شهروندان می توانند چندین بار در طول یک بازه زمانی از ایالات متحده بازدید کنند.

ویزای آنلاین ایالات متحده واقعاً راحتی بیشتری را در زمینه سفرهای بین المللی به ارمغان می آورد. این امر نه از طریق خدمات ویزای آنلاین سریع و مؤثر، بلکه با نهایت دقت و حرفه ای بودن آن مشهود است.

مسافران مایل می توانند هزینه ویزا را از طریق PayPal، Debit Card یا Credit Card پرداخت کنند زیرا آژانس ۱۳۳ ارز را می پذیرد. یک مرکز پشتیبانی فعال ۲۴×۷ وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که همه شهروندان می توانند در طول فرآیند درخواست ویزا راهنمایی مناسب دریافت کنند. خدمات مشتری برتر اطمینان حاصل می کند که برای هر درخواست راه حلی وجود دارد. مسافران ویزای خود را از طریق ایمیل دریافت خواهند کرد. برای جزئیات بیشتر، به https://www.us-visa-online.org/esta-us-visa-eligibility/norwegian-citizens مراجعه کنید.

ارتباط رسانه ای

info@official-us-visa.com

Official US Visa Online | US Tourist Visa | Travel Authorization for the USA (us-visa-online.org)

این مقاله در اصل توسط IssueWire منتشر شده است. مقالات اصلی را اینجا بخوانید.

۵/۵ - (۵ امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.