راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

اطلاعیه کانون سردفتران خراسان رضوی درباره نیم درصد اضافه حق الثبت

اطلاعیه مهم کانون سردفتران و دفتریاران خراسان رضوی در خصوص دریافت نیم درصد اضافه علاوه بر حق الثبت

به اطلاع همکاران گرامی می رساند بنا به پیشنهاد این کانون و موافقت اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان در خصوص دریافت نیم درصد اضافه علاوه بر حق الثبت موضوع بند ک تبصره ۱۱ قانون بودجه شایسته است تا قبل از به روز رسانی سامانه ثبت الکترونیک به شرح ذیل عمل شود

۱_ حق الثبت اسناد غیر مالی به صورت دستی اصلاح و ۴۰۰۰ تومان وصول شود

۲_ هزینه صدور سند الکترونیکی به صورت دستی به جای ۵۰۰۰ تومان ۱۵۰۰۰ تومان وصول شود

۳_ در کلیه اسناد مالی مبلغ نیم درصد اضافه بر حق الثبت دریافت و به صورت سنتی از طریق قبض بانک ملی به حساب شماره اعلامی از ناحیه معاون محترم امور اسناد اداره کل ثبت استان واریز و قبض آن ضمیمه سابقه شود.

شماره شبا:
۴۸۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۱۳۲۰۱۰۲۸۹۶۰
شماره حساب:
۴۰۰۱۰۱۳۲۰۱۰۲۸۹۶۰

اطلاعیه اصلاحی کانون سردفتران و دفتریاران خراسان رضوی در خصوص نیم درصد حق الثبت

پیرو اطلاعیه قبل و با عنایت به جلسه مورخ ۲۶ / ۱ / ۹۹ و موافقت اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان در خصوص دریافت نیم درصد اضافه علاوه بر حق الثبت موضوع مواد ۱۲۳ و ۱۲۴ اصلاحی قانون ثبت موضوع بند ک تبصره ۱۱ قانون بودجه ۱۳۹۹ شایسته است تا قبل از به روز رسانی سامانه ثبت آنی به شرح ذیل عمل شود.

۱_ مبلغ ۲۰۰۰۰ ریال مابه التفاوت حق الثبت اسناد غیر مالی و اسناد گواهی امضا و رونوشت و فسخ و اقاله موضوع مواد ۱۲۴ اصلاحی قانون ثبت ، طی یک فیش در پایان ۲۵ هر ماه به حساب کاداستر ذیل الاشاره ، واریز و فیش مربوطه پیوست صورت حساب آن ماه گردد.

۲_ هزینه صدور سند الکترونیکی به صورت اصلاح دستی سامانه به جای ۵۰۰۰۰ ریال ۱۵۰۰۰۰ ریال وصول شود.

۳_ در کلیه اسناد مالی موضوع ماده ۱۲۳ اصلاحی قانون ثبت ،مبلغ نیم درصد اضافه بر حق الثبت دریافت و به حساب متمرکز بانک مرکزی به شماره اعلامی از ناحیه اداره کل ثبت استان واریز و قبض آن ضمیمه سابقه شود.

شماره شبا:
۴۸۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۱۳۲۰۱۰۲۸۹۶۰

شماره حساب:
۴۰۰۱۰۱۳۲۰۱۰۲۸۹۶۰

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.