راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

نمونه وکالتنامه خرید خودرو از خارج از کشور

در بخش وکالتنامه سامانه میخک، برای یک سری از امور که معمولا ایرانیان خارج از کشور به آنها نیاز پیدا می کنند نمونه فرم های آماده ای تهیه شده است. البته این فرم ها صرفا به عنوان نمونه است و هر شخصی با توجه به نیاز خود می تواند متن وکالتنامه را کم و یا زیاد کند و یا کلا متن دلخواه خود را در سامانه میخک قرار دهد.

در مقاله نمونه فرم وکالتنامه تنظیمی در خارج از کشور توضیح داده ایم که چرا لازم است افراد حتما در تنظیم وکالتنامه خود اگر اطلاعات حقوقی ندارند از یک کارشناس حقوقی مشاوره بگیرند.

سایت راهش آمادگی دارد تا متن پیش نویس وکالتنامه را توسط کارشناسان امور دفاتر اسناد رسمی آماده کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

متن نمونه وکالت خرید خودرو سامانه میخک

مراجعه وکیل به شرکت ها، کارخانجات خودرو سازى و موسسات دولتى و غیر دولتى و یا موسسات فروش خودرو و یا اشخاص حقیقی و حقوقی بمنظور خرید خودروى مورد نظر موکل و یا تحویل گرفتن خودرو متعلق به موکل با مشخصات تعیین شده و در صورت لزوم مراجعه به پلیس راهور ناجا به منظور انجام امور مربوط به پلاک و تحویل آن و نیز حضور در دفاتر اسناد رسمى جهت امضاء اسناد مالکیت اتومبیل بنام موکل و انجام هر گونه اقدام لازم دیگر در این خصوص .

حدود اختیارات
وکیل مرقوم در خصوص انجام مورد وکالت، حق توکیل به غیر ولو کرارا دارد/ ندارد و دارای اختیارات مزبور و تام می باشد. اقدام و امضای وی در موارد اشاره شده به جای اقدام و امضای موکل صحیح و نافذ است و نیازی به حضور یا کسب اجازه مجدد موکل ندارد. این وکالت فقط در نفس وکالت موثر است.

دیگر نمونه فرم های وکالتنامه

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.