راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

نمونه وکالتنامه فروش خودرو از خارج از کشور

در بخش وکالتنامه سامانه میخک، برای یک سری از امور که معمولا ایرانیان خارج از کشور به آنها نیاز پیدا می کنند نمونه فرم های آماده ای تهیه شده است. البته این فرم ها صرفا به عنوان نمونه است و هر شخصی با توجه به نیاز خود می تواند متن وکالتنامه را کم و یا زیاد کند و یا کلا متن دلخواه خود را در سامانه میخک قرار دهد.

در مقاله نمونه فرم وکالتنامه تنظیمی در خارج از کشور توضیح داده ایم که چرا لازم است افراد حتما در تنظیم وکالتنامه خود اگر اطلاعات حقوقی ندارند از یک کارشناس حقوقی مشاوره بگیرند.

سایت راهش آمادگی دارد تا متن پیش نویس وکالتنامه را توسط کارشناسان امور دفاتر اسناد رسمی آماده کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

متن نمونه وکالت فروش خودرو سامانه میخک

فروش قطعى تمامى شش دانگ یک دستگاه اتومبیل مدل سال داراى شماره شهربانى و شماره شاسى شماره موتور داراى دفترچه مالکیت شماره با متعلقات آن به هر شخص حقیقى یا حقوقى و به هر مبلغ و شرط و کیفیت و اخذ ثمن معامله و مراجعه به مراکز تعویض پلاک جهت انجام تشریفات مربوطه و تحویل دادن بیع به مشترى و تنظیم و امضاء سند رسمى و احتمالا اصلاحیه مربوطه یا اسقاط نمودن کافه خیارات خصوصا خیار غبن هر چند فاحش با سپردن ضمان درک و اخذ گواهى عدم تخلف و انجام کلیه شرایط صحت معامله و عقد صلح قطعى درصورت انجام بصورت صلح و تسلیم یا اخذ اسناد و مدارک اعم از اصل یا رونوشت و کپى.

حدود اختیارات
وکیل مرقوم در خصوص انجام مورد وکالت، حق توکیل به غیر ولو کرارا دارد/ ندارد و دارای اختیارات مزبور و تام می باشد. اقدام و امضای وی در موارد اشاره شده به جای اقدام و امضای موکل صحیح و نافذ است و نیازی به حضور یا کسب اجازه مجدد موکل ندارد. این وکالت فقط در نفس وکالت موثر است.

دیگر نمونه فرم های وکالتنامه

به این مطلب امتیاز بده post
1 نظر
  1. بهار می گوید

    منظور از دفترچه مالکیت شماره … منظور از شماره کدوم شماره در برگ سبز هست؟ شماره ای که در بالای صفحه گوشه سمت چپ نوشته شده یا شماره وسیله نقلیه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.