از کارت بانکی خود برای سوار شدن به اتوبوس های Sl در استکهلم استفاده کنید

مسافرین حمل و نقل عمومی استکهلم می‌توانند به جای کارتهای SL ، با استفاده از کارت‌های بانکی ، سوار تمام اتوبوس‌های SL شوند. این بدان معناست که فرد برای استفاده از حمل و نقل عمومی مجبور به خرید کارت SL نیست.

استکهلم اولین پایتخت در کشورهای شمال اروپا خواهد بود که این نوع راه حل پرداخت بلیط را ارائه می‌دهد. این روش در تعدادی از شهرهای بزرگ دیگر مانند لندن ، بروکسل و نیویورک استفاده می شود.

کریستوفر تامسون ، رئیس هیئت راهنمایی و رانندگی استکهلم گفت: “این یک گام تاریخی به جلو برای حمل و نقل عمومی در پایتخت است ، زیرا همه کارت های بانکی اکنون کارت SL هستند.” “در یک روز عادی قبل از شیوع کرونا ، بیش از ۳ میلیون سفر از طریق SL انجام می‌شد.

چگونه می توان از کارت بانکی استفاده کرد؟

اگر از ۲ فوریه در استکهلم از حمل و نقل عمومی استفاده می کنید ، می‌توانید با اسکن کارت بانکی خود با نشان Visa ، Mastercard یا American Express به همان روشی که در حال حاضر از کارت SL Access خود استفاده می کنید ، یک بلیط خریداری کنید. 

همچنین می توانید با استفاده از کیف پول های دیجیتال مانند اپل ، سامسونگ و گوگل پی سفر کنید. اعتبار بلیط از زمان استفاده از کارت بانکی به مدت ۷۵ دقیقه خواهد بود. حتی اگر در این مدت بیش از یک بار از کارت خود استفاده کنید ، فقط هزینه یک بلیط از حساب شما کسر می شود.

Zeen Social Icons

مطالب بیشتر
کرونا دفترخانه
ساعت کار دفاتر اسناد رسمی در شرایط کرونایی