راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

قوانین اجاره خانه در ابوظبی برای Airbnb

ابوظبی اخیرا پس از درخواست اداره گردشگری از مالکان خانه‌های تعطیلات برای ثبت نام در سیستم جدید مجوز آنلاین خود برای کمک به تنظیم و بهبود بازار در ابوظبی قراردادی را با Airbnb برای ارتقای بخش خانه‌های تعطیلات در پایتخت امضا کرده است.

اما صاحبان خانه چگونه می‌توانند برای اجاره ملک یا اتاق خود ثبت نام کنند؟ و چه چیزی مستاجران را تشویق می‌کند که ملک آن‌ها را نسبت به دیگران انتخاب کنند؟

⭕️ قوانینی که باید هنگام اجاره خانه خود در ابوظبی رعایت کنید

مهم است که ابتدا از قوانین مربوط به تبدیل شدن به یک میزبان Airbnb آگاه باشید. قانونی که در سال ۲۰۲۰ در مورد تهیه و استفاده از خانه‌های تعطیلات در ابوظبی به تصویب رسید، میزبانان را ملزم می‌کند تا برای مجوز اجاره مکان خود ثبت نام کنند. برای جزئیات بیشتر به صفحه اداره فرهنگ و گردشگری ابوظبی مراجعه کنید.

همچنین، مالیات بر ارزش افزوده برای هر کسی که علاقه‌مند به اجاره خانه خود در امارات است، در نظر گرفته می‌شود. میزبانانی که بیش از ۳۷۵ هزار درهم در سال دریافت می‌کنند، باید برای خدمات خود ثبت نام کرده و مالیات بر ارزش افزوده دریافت کنند. همچنین یک آستانه داوطلبانه ۱۸۷۵۰۰ درهم وجود دارد. Airbnb از نظر قانونی ملزم به ارائه اطلاعات مربوط به تراکنش‌هایی است که در صورت درخواست در پلتفرم انجام می‌شود.
به یاد داشته باشید، شما باید به طور قانونی مالک ملک باشید تا آن را اجاره کنید.
طبق گفته Airbnb، یک خانه سه خوابه برای شش مهمان می‌تواند بین ۴۵۰ تا ۷۵۷ درهم در هر شب اجاره داده شود.

⭕️چگونه خانه خود را در Airbnb فهرست کنیم

فهرست خانه در سایت آسان و سریع است. تکمیل آن نباید بیش از ۳۰ دقیقه طول بکشد.
برای شروع، به Airbnb مراجعه کنید و گزینه «become a host» را در گوشه سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید و تمام مراحل را دنبال کنید و به سوالات مربوط به ملک و امکانات آن پاسخ دهید.

در مرحله بعد، حداقل پنج عکس را آپلود کنید و یک عنوان برای مکان خود انتخاب کنید. هر یک از نکات برجسته در مورد مکان را انتخاب کنید. Airbnb به شما این امکان را ارائه می‌دهد که ۲۰ درصد تخفیف به سه مهمان اول خود بدهید.

بعد از آن همه چیز آماده است. تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که شما فهرست را بررسی کرده و سپس آن را منتشر کنید و ۲۴ ساعت پس از انتشار برای مهمانان قابل مشاهده خواهد بود و می‌توانید در هر زمان اطلاعات بیشتری اضافه کنید یا تغییراتی ایجاد کنید. طبق وب سایت Airbnb، اجاره کل خانه برای چهار مهمان در ابوظبی می‌تواند بیش از ۳۴۰۰ درهم در ماه برای شما درآمد داشته باشد.

برای محاسبه درآمد بالقوه شما، Airbnb میانگین قیمت شبانه را، قبل از هزینه‌ها، کارمزدها و مالیات‌ها، بر اساس رزروهای ۱۲ ماه گذشته در منطقه می‌گیرد. سپس عدد را در تعداد کل شب‌های اشغال شده ضرب می‌کند تا تخمین درآمد ماهانه را بدست آورد.
ایر کاور که برای هر میزبانی در پلتفرم رایگان است و هر بار که شخصی در آن مکان می‌ماند اعمال می‌شود، در صورت آسیب یا شکستن چیزی هزینه‌ها را پوشش می‌دهد.
این بیمه مسئولیت ۱ میلیون دلاری و همچنین محافظت از خسارت ۱ میلیون دلاری، حفاظت از آسیب حیوان خانگی؛ یک پنجره ۱۴ روزه بایگانی و محافظت از کاهش درآمد را ارائه می‌کند. میزبانان به طور متوسط در نه روز بازپرداخت را دریافت می‌کنند.

یک یادداشت و یک خوراکی محلی برای مهمانان جدید بگذارید. این یک لمس خوب است که باعث می‌شود آن‌ها احساس استقبال کنند و نظرات خوب را تشویق کنند. شش عنصر کلیدی که می‌تواند به شما در افزایش رتبه جستجو کمک کند: ”فعال کردن رزرو فوری؛ حفظ نرخ پذیرش بالا؛ دریافت نظرات مثبت زیادی؛ قیمت رقابتی”

منبع: ایرانیان امارات

به این مطلب امتیاز بده post
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.