پیام مغایرت در اطلاعات هویتی میخک چیست؟ چه باید کرد؟

یکی از پیام های اعلامی سامانه میخک که ممکن است دیده شود خطای مغایرت در اطلاعات هویتی است.

ممکن است هنگام ثبت نام در سامانه میخک و یا گرفتن کد رهگیری برای هر یک از امور کنسولی با پیام “مغایرت در اطلاعات هویتی مواجه شوید.

اطلاعیه سفارت ایران در سوئد (استکهلم)

در این رابطه کانال تلگرامی کنسولگری ایران در استکلهم توضیحاتی به شرح زیر داده است:

مغایرت در اطلاعات هویتی

“هموطنانی که در زمان ثبت در خواست های خود در سامانه میخک با پیام “مغایرت در اطلاعات هویتی” مواجه می شوند می توانند جهت رفع مشکل، عکس صفحه اول شناسنامه خود را به شماره واتس اپ ۰۷۶۲۳۵۰۹۵۳ ارسال نموده تا در اولین فرصت نسبت به اصلاح مشخصات ایشان اقدام شود.

“هموطن گرامی توجه داشته باشید در زمان تنظیم اطلاعات خود در سیستم میخک با توجه به اینکه سیستم هوشمند و به سامانه ثبت احوال متصل می باشد اطلاعات خود را دقیقا مانند مندرجات شناسنامه در سیستم درج نمایید در غیر اینصورت با پیام مغایرت در اطلاعات هویتی مواجه میشوید و لازم است طبق اطلاعیه بالا برای رفع مغایرت اقدام کنید.”

حل مشکل در دیگر کشورها

به گزارش سایت راهش، هموطنان ساکن دیگر کشورها نیز می توانند برای حل این مشکل، با سفارت و کنسولگری محل زندگی خود تماس بگیرند.

سایت راهش در کنار شماست

سایت خصوصی راهش آمادگی دارد تا خدمات ثبت نام در سامانه میخک و گرفتن کد رهگیری را برای هموطنان ایرانی ساکن خارج از کشور انجام دهد. کافی است با ما در واتس اپ با شماره ۰۰۹۸۹۳۳۵۵۴۵۶۸۱ تماس بگیرید و یا بر روی دکمه واتس اپ پائین صفحه کلیک کنید.

Zeen Social Icons

مطالب بیشتر
آمریکا به شورای حقوق بشر سازمان ملل باز می‌گردد