راهش
مرجع تخصصی اخبار حقوقی ایران و جهان

نمونه وکالتنامه بانکی خارج از کشور

در بخش وکالتنامه سامانه میخک، برای یک سری از امور که معمولا ایرانیان خارج از کشور به آنها نیاز پیدا می کنند نمونه فرم های آماده ای تهیه شده است. البته این فرم ها صرفا به عنوان نمونه است و هر شخصی با توجه به نیاز خود می تواند متن وکالتنامه را کم و یا زیاد کند و یا کلا متن دلخواه خود را در سامانه میخک قرار دهد.

در مقاله نمونه فرم وکالتنامه تنظیمی در خارج از کشور توضیح داده ایم که چرا لازم است افراد حتما در تنظیم وکالتنامه خود اگر اطلاعات حقوقی ندارند از یک کارشناس حقوقی مشاوره بگیرند.

سایت راهش آمادگی دارد تا متن پیش نویس وکالتنامه را توسط کارشناسان امور دفاتر اسناد رسمی آماده کند. کافی است با ما تماس بگیرید.

متن نمونه وکالت بانکی سامانه میخک

مراجعه به هر یک از بانک های جمهوری اسلامی ایران و انجام هر گونه اقدام جهت برداشت از حساب موکل به هر میزان / به میزان و یا افتتاح هر نوع حساب بانکی برای موکل اعم از سپرده کوتاه مدت، بلند مدت، پس انداز، قرض الحسنه و غیره و واریز هر مبلغ به حساب های مفتوحه و برداشت به هر میزان از هر یک از حساب ها به صورت مکرر با حق بستن حساب ها و انجام سایر امور لازم و حق هر گونه امضاء و انجام کلیه امور مربوط بدون قید از ابتدا تا انتها .
همچنین تقاضای کارت بانکی و دریافت آن و تقاضای رمز آن و هر گونه اقدام لازم در این زمینه .

حدود اختیارات
وکیل مرقوم در خصوص انجام مورد وکالت، حق توکیل به غیر ولو کرارا دارد/ ندارد و دارای اختیارات مزبور و تام می باشد. اقدام و امضای وی در موارد اشاره شده به جای اقدام و امضای موکل صحیح و نافذ است و نیازی به حضور یا کسب اجازه مجدد موکل ندارد. این وکالت فقط در نفس وکالت موثر است.

برای مشاهده دیگر نمونه فرم های وکالتنامه بر روی این لینک کیلیک کنید

لینک های لازم:

سوالات متدول

آیا در نمونه متن وکالتنامه بانکی خارج از کشور سامانه میخک امکان برداشت از حساب و افتتاح از حساب بانکی آمده است؟

بله، در این این متن به این موارد بانکی اشاره شده است.

آیا در این نمونه وکالت نامه حق توکیل آمده است؟

بلی اما در صورت خواهان بودن می بایستی بخش مربوطه را انتخاب و بخش “ندارد” را حذف کرد.

۴.۴/۵ - (۷ امتیاز)
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.