وقت گرفتن از سفارت ایران در لندن

برای مراجعه و انجام بسیاری از کارهای کسنولی در سفارت ایران در لندن نیاز به گرفتن وقت قبلی است. در این مقاله وقت گرفتن از سفارت ایران در لندن را آموزش می دهیم.

فهرست مطالب:

  • مراحل گرفتن وقت برای سفارت ایران در لندن
  • نکات مهم برای نوبت گرفتن
  • اطلاعیه های سفارت ایران در لندن

برای ثبت نام در سایت میخک کافی است با کلیک بر روی دکمه پائین این صفحه با ما در واتس اپ تماس بگیرید و یا به شماره ۰۰۹۸۹۳۳۵۵۴۵۶۸۱ پیام بدهید.

مراحل گرفتن وقت برای سفارت ایران در لندن

۱- در سایت میخک mikhak.mfa.gov.ir ثبت نام کنید و کد رهگیری بگیرید.
۲-به سایت https://ukirac.co.uk مراجعه کنید و هزینه خدمات کنسولی را پرداخت کرده و رسید و شماره فیش پرداخت بگیرید. با شماره تلفن ۰۲۰۳۰۴۸۳۰۶۰ تماس بگیرید
۳- کد رهگیری و شماره فیش پرداخت تعرفه را در جاهای خالی در بخش کنسولگری سایت سفارت https://iranconsulate.org.uk/book وارد نمایید.

نوبت گرفتن از سفارت ایران در لندن

نکات مهم برای نوبت گرفتن

  • در صورت عدم اخذ کد رهگیری و یا عدم پرداخت تعرفه کنسولی، نوبت شما در روز تعیین شده باطل خواهد شد که لازم است دوباره برای نوبت گیری اقدام نمایید.
  • با توجه به مقررات محدودیت جدید رفت و آمد بعلت شیوع بیماری کورونا، ارائه خدمات کنسولی فقط برای انجام امور خاص اضطراری و به دارندگان وقت قبلی صورت می گیرد.

اطلاعیه های سفارت ایران در لندن

اطلاعیه در خصوص خدمات حضوری بخش کنسولی سفارت ایران در لندن

با سلام،
احتراما به اطلاع می رساند که ارائه خدمات حضوری توسط بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن همه روزه از دوشنبه تا جمعه بجز روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ و فقط با گرفتن وقت قبلی صورت می گیرد.

برای گرفتن نوبت به قسمت پایین همین سایت مراجعه نمائید لطفا قبل از نوبت گرفتن، جهت پرداخت تعرفه رسمی خدمات کنسولی نیز با شماره تلفن ۰۲۰۳۰۴۸۳۰۶۰ تماس بگیرید و از سامانه میخک (mikhak.mfa.ir) کد رهگیری درخواست مربوطه را دریافت نمایید.

لطفا دقت فرمایند که به هنگام مراجعه حضوری و یا ارسال مدارک، نسخه ی فیش پرداختی و یا پرینت آن که نام و نام خانوادگی متقاضی و‌ مشخصات لازم درخواست روی آن ذکر شده است، همراه با سایر مدارک به بخش کنسولی تحویل و یا ارسال گردد.

هموطنان محترمی که گذرنامه آنها از سوی بخش کنسولی لندن صادر شده باشد، و قصد تجدید گذرنامه (غیر مفقوده) خود را دارند نیازی به مراجعه ی حضوری به بخش کنسولی ندارند و فقط لازم است رسید پرداخت تعرفه و سایر مدارک خود را به بخش کنسولی ارسال نمایند.

با توجه به اینکه مدارک ناقص اعاده خواهد شد، لذا قبل از ارسال یا تحویل مدارک از کامل بودن آن اطمینان حاصل نمایند. برای اطلاع دقیق از مدارک مورد نیاز به قسمت بالای همین سایت مراجعه فرمایید.

آموزش گرفتن وکالتنامه از سفارت ایران در لندن

اطلاعیه سایت سفارت درباره خدمات کنسولی و نوبت گیری

ارائه خدمات کنسولی با وقت قبلی صورت می گیرد. لطفا برای اطلاعات بیشتر و نحوه ی گرفتن وقت قبلی به سایت کنسولی به آدرس (https://iranconsulate.org.uk) مراجعه فرمایید و یا در صورت کارهای اضطراری به بخش های مربوطه در کنسولی به آدرسهای زیر ایمیل ارسال فرمایید:

آدرس بخش کنسولی:

Consulate Department of

The Embassy of Islamic Republic of Iran

۵۰ Kensington Court

London

W8 5DD

United Kingdom

تلفن: 72253000(20)44+ 

نمابر: 79381615(20)44+ 

پست های الکترونیک:

صدور روادید: lon.visa@mfa.gov.ir 

امورکنسولی (به غیر از امور دانشجویی):  iranconsulate.lon@mfa.gov.ir 

امور دانشجویی: lon.student@mfa.gov.ir 

لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را در ایمیل های ارسالی درج نمائید تا در صورت لزوم با شما تماس گرفته شود.

Zeen Social Icons

More Stories
‍ امارات به دنبال تولید واکسن کرونا
پیام به ما در واتس اپ